Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban élők! Ti...

Komoly kapcsolatban élők! Ti soha nem vagyok féltékenyek a párotokra?

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvasok itt ezzel kapcsolatban, és általában az jön le, hogy az emberek többsége nem féltékeny, lehet a párjának sok ellenkező nemű barátja, elmehet haverokkal nélküle bulizni rendszeresen, és ezzel semmi probléma. Ha más nők rámásznak az sem baj, mert hát ugye őt szereti, mert vele van. Ezzel szemben az életben az ismerőseim között nem ez a jellemző hozzáállás (nem csak egy szűk baráti körben, hanem tágabb ismerősök között is). Itt csak mindenki azt mondja, ami jó lenne, ha úgy enne, de valójában ők sem így élnek?
2012. nov. 22. 11:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
én nem......teljesen megbízok benne
2012. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
88%

Itt is nyilván mindenki szépít.

Egy egészséges féltékenység kell!

Én pl ha at érezném, h a párom soha egyáltalán nem féltékeny egy idő után azt godolnám, hogy már nem is érdeklem...

2012. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok féltékeny, mert önálló életem van ami nem kizárólag a páromra épül. Ha meg akar csalni úgyis megcsal, de attól még az én életem folyik tovább, csak nélküle.

Emiatt nem szeretem őt kevésbé, de nem dugom homokba a fejem, mintha velem soha nem történhetne meg ilyesmi.

2012. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
72%
Én marha féltékeny vagyok, bár igyekszem elnyomni :)
2012. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
95%
Nem adott még soha a leghalványabb okot sem a féltékenységre, akkor meg minek legyek?
2012. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, ismeretlenül írni bármit lehet. Egyszerű azt mondani, hogy én maximálisan megbízom stb.stb. Persze. Valamelyik nap volt itt egy kérdés. A lánynak nem esett jól, hogy a vőlegénye legénybúcsújára a barátai egy könnyűvérű csajt akarnak beszervezni, aki ott nyomul, dörgölőzik stb. Nagyon sokan leoltották a lányt, hogy ha bíznál benne, akkor nem lenne gond... Kérdezem én, azok akik azt írták, bízni kell 100%-osan azok hogy éreznék magukat, ha benne lennének a helyzetben? 100-ból 99-en tuti nem lennének jól a gondolattól.... Én bízom a férjemben, de nem is adott rá okot, hogy ne bízzak. De pl. tuti, ha hasonló szituban lennénk, mint a fent említett, biztosan rosszul esne, hogy egy idegen pucér csaj vonaglik a páromon. Nem kell ahhoz semmit sem csinálnia a páromnak, de ettől még én nem érezném magam jól. Lehet pontozgatni, de ez az igazság. És még tuti sok mindenki ugyanígy működne.
2012. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
70%

"Nem vagyok féltékeny, mert önálló életem van ami nem kizárólag a páromra épül. Ha meg akar csalni úgyis megcsal, de attól még az én életem folyik tovább, csak nélküle. "

Tipikus fedő szöveg :D

Ez egy teljesen természetes dolgog mint mikor egy szülő félti a gyerekét...akit szeretsz félted, akibe szerelmes vagy féltékeny vagy...egyáltalán nem arról van szó, hogy állandóan minden kis sz@ron... de vannak olyan helyzetek minden pár életében mikor ha kicsit is de előbújuk az egyik félből. Akiből nem annak valószínűleg nincsenek érzelmei...

És ezt felnőtt férfiként mondom!

2012. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
74%

Én féltékeny vagyok. Na nem túlzóan, inkább csak egészséges szinten. De ez az önbizalomhiány miatt van. Sajnos elég sokat híztam, már nem érzem magam vonzónak, és mindig az jár a fejemben, hogy biztos fog jobbat, szebbet, kedvesebbet, vékonyabbat találni, már nem akarok elmenni vele a barátaihoz, mert nem akarom égetni. Ezáltal azt is képzelem, hogy biztos megy nőhöz is. Pedig nem így van, nagyon szeret, minden nap elmondja, közös gyereket szeretnénk, most házasodtunk, soha nem adott okot rá, hogy féltékeny legyen, sőt, én talán többet járok el a barátnőimmel, de mégis. Hülye szitu, mert megbízom benne, de valahogy magam miatt mégis rémeket látok. Ez sem normális :( tudom, hogy ezellen csak én tehetek, de nagyon nehéz :( Pedig az elején nem voltam ilyen.

Szerintem féltékenység mindenkiben van, csak mindenki máshogy értelmezi.

2012. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok az... nekem is főleg fiú barátaim vannak

egyébként már ismerem őt, minden rezdüléséből tudom mire gondol,

kimutatja hogy szeret , nem féltékenykedéssel szóval bízik is bennem.....tehát ő sem az...

Külön is járunk minden héten szórakozni és együtt is, nem adtam fel a régi életem, a barátaim miatta ahogy ő sem és nem is vártam el.....(pedig a volt csaja is a társaság része)

HA meg akarna csalni a féltékenykedés nélkül is megtenné, azzal csak rákontráznak a nők hogy hisztérikussá válnak ha a közelükbe megy egy másik lányka.

2012. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A férjem egy kicsit gyámoltalan ezen a téren. Nem hiszem, hogy amit tőlem szeretne és általában meg is kap, azért tenne két felesleges lépést is.
2012. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!