Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook alapján megítélni a...

Facebook alapján megítélni a másik magéletét? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mióta elballagtam gimiből, élem a saját életemet, szereztem új barátokat, van barátom is. Ráadásul külsőre is másképp nézek ki, levágattam a nagyon hosszú hajamat.

Van kint összesen 6 képem. Mostanában mikor néha felmegyek az oldalra, rámírnak, hogy "veled meg mi van?" Kérdezik, hogy vannak-e barátaim, mert nem látják, hogy írnának mások a falamra (??). Most komolyan ez ennyire fontos? Hogy nem akarom a 400 ismerősömnek mutogatni, hogy éppen mit érzek, meg hogy nézek ki? Visszaálltam a telefonra, ha valakit keresek, akkor felhívom, mások miért ragadtak még mindig le annál, hogy a fb mutatja az ember teljes életét?


2012. nov. 22. 16:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Na, ezt jól leírtam.."magéletét"..ez alapján tehettem volna a term.tudományos kategóriába is. Viccen kívül, persze a magánéletre gondoltam..:D
2012. nov. 22. 16:27
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert ők gyakorlatilag a Facebook-on élnek, és nekik ez természetes, hogy mindent kiposztolnak magukról, tehát semmi magánéletük!
2012. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.Csak kiváncsiak és náluk nincs magánélet.Szerintem nem fontos.Fb-n nem lehet senkit sem megítélni.Mások egész nap ott lógnak én nem vagyok ilyen.:)
2012. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sajnos egyre több embernek egyre jobban lételeme a facebook, és azt elfelejtik, hogy nem mindenki szeretné, ha 400 ember tudná minden percét, úgy, hogy rég nem, vagy akár sosem beszélt vele.
2012. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a f@szbooko éljük életünket és ez alapján ítéljünk meg valakit eléggé elterjedt sajnos.Sok ember ez alapján ítél.Csak hogy egy pl mondjak az én esetemből.Ismerkedtem egy lánnyal,már 3 hete beszélgettünk minden nap és találkozóról is szó volt.Én közben feltőltöttem egy másik képet magamról ami kicsit vicces volt és egy számomra jó fajta zenét megosztottam a youtubról az ismerősök között.Nem minden napi szám az tény de nem gáz kategória.Erre ő nekem hog nem gondoltam hogy férfi létemre ilyen érzelgős zenéket is szeretek..na erre mi a f@szomat mondjak?Persze azóta nem beszél vele:DD Hát az emberek nagyrésze kezd a vicc kategóriába tartozni.Ezt csak azért mondjam hogy érzékeltessem hogy a sok barom ez alapján ítél meg valakit miközben még nem is találkozott vele,holott csak egy sz@ros zene számot osztottam meg.Na azta nem osztok meg semmit mert az ember bele látnak mindenbe mindent,úgy hogy a f@szbokon max csak leelezek és kb 2 kép van fent magamról s az hogy hol lakom és akedvenc zenéim vannak bejelőlve.
2012. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*velem
2012. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért nem rakok ki semmit :D


Nálam nincs kép, nem írom ki hogy "Holnap shopping a Westendben" vagy hogy most a mekiben vagyok. Ez is akkora baromság. Miért kell kiírni hogy "Vacsi" én minden nap vacsorázom, mégsem írom hogy zsíroskenyeret eszem hagymával :D most meg almát ropogtatok, most meg húslevest kanalazok stb. Minden nap megyek valahova, de mivel nem írom ki, némelyik nagyokos ez alapján azt hiheti ,hogy otthon ülök mindig, nem járok moziba, nincs társaságom?


Zenét soha sem osztok meg, pedig sok jó zenét tudnék. De olyankor az jár a fejemben, hogy ha most kirakom amiket szoktam hallgatni (hiphop, rap ilyesmi) kb megbotránkoznának hogy "Jesszusom lezüllöttél?" mert egy visszafogott lány vagyok akiből az nézik ki hogy Mozartot hallgat :D. Közben meg már 14 évesen Eminemet meg Snoop Dogot hallgattam pl.


Múltkor megosztottam egy dolgot, de utána azon gondolkoztam hogy ha ezt elolvassák, majd kiakadnak mert elég trágár dolog volt, de nagyon vicces. És hogy mi lett velem...


+ Tudom hogy milyen rosszindulatúak az emberek. Leszólnának hogy mennyit híztam X idő óta, előnytelen ez a haj, szóval csak leszólnának...

2012. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki ritkán posztol a saját falára, annak a barátai se szoktak posztolni, mert látják, hogy ritkán van ott... attól még barátok.
2012. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!