Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális belenézni a...

Mennyire normális belenézni a másik facebookjába?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy azt hiszed, megcsal, mert olyan megérzésed van. megtennéd? vagy ez már egy nagyon nagy bizalmatlanság jele?


ha nem találsz semmit/találsz vmit, hogy viselkedsz?

Ha alaptalan volt a dolog, elmondod, hogy megtetted? Vagy ha találsz vmi félreérthetőt, de nem tudod, mit is jelent, megkérdezed?


2012. nov. 13. 13:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Ne nézz bele!

Jobb így neked is, neki is.

Ha megcsal, azt tudni fogod, nincs olyan nő, aki ne tudná!

Megérezzük, kis jelekből, én simán tudtam, azt is, hogy kivel, pedig nem is egy városban dolgoztunk.

2012. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy megnézzem, vagy sem, ő tette ezt meg
2012. nov. 13. 13:22
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Ja!

Ő se nézzen bele!

Senki ne nézzen a másik privát dolgaiba, mert ez bunkóság.

2012. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%

egyszerűen nem értem miért tudja a jelszót?????


egyébként pont ezért nem érdemes ilyen oldalakon fent lenni

ha megcsalod 10 perc alatt lebuksz

ha nem akkor 10 perc alatt rád fogják


nya pont ezért sem kell belenézni kész a botrány mert egy csajnak irt valami kedveset


a gyors válasz ennyi: semennyire sem normális

2012. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
79%

egyszer nézne bele a személyes dolgaimba..

abszolút nem normális dolog, ha van valami nyűgje-baja kérdezze meg, de a személyes szférát igenis meg kell tartani.

egyszer elromlott a telefonom, párom odaadta az ő régijét, amiben persze benne voltak a régi sms-ek. szóltam neki, hogy ott vannak, töröljem, vagy maradhat. de egyikbe sem olvastam bele. gáz lett volna.

2012. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

oké, mert szerintem sem az...


de már nem az első eset... miért tudja a jelszavam? ha nem tudná, akkor meg kapásból az lenne, hogy biztos azért nem mondom meg, mert...

szóval sehogy sem jó... és akkor most olyanokat rak össze magában, aminek semmi értelme, és én vagyok a bunkó...

2012. nov. 13. 13:32
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

"miért tudja a jelszavam? ha nem tudná, akkor meg kapásból az lenne, hogy biztos azért nem mondom meg, mert... "


Te jó ég!

A WC-re nem akar bemenni veled véletlenül?

Már hogy ne legyenek még itt se titkaid!

Hátha pont SMS-t küldesz valakinek?


Nincs igaza, privát szféra mindenkinek kell, a jelszavadat változtasd meg, és meg se mondd!

2012. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nálunk teljesen normális, mivel nem vagyunk mindig a gép előtt, így van, hogy a másikat kérjük meg, hogy nézzen be helyettünk akár a Facebook-ra, akár az e-mail-es postafiókunkba, ha valami fontosabb üzenetet várunk, vagy csak eszünkbe jut valami, amire kíváncsiak vagyunk és pont a másikunk van gépközelben.

Titkolni valónk nincs, de nem is nézzük meg kéretlenül a másik üzeneteit, igazából nem is nagyon vagyok kíváncsi, mit cseverészik a párom a haverjaival, meg ő sem, hogy én mit a barátnőkkel, ami lényeges, azt úgyis elmondjuk.


Ha meg úgy érezném, hogy megcsal, akkor sem ott kutakodnék, a párom nem hülye, nem hiszem, hogy ott hagyna terhelő bizonyítékokat. :D De még nem merült fel ilyen gyanú egyikünkben sem, megbízunk egymásban.

2012. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"miért tudja a jelszavam? ha nem tudná, akkor meg kapásból az lenne, hogy biztos azért nem mondom meg, mert... "


Szóval rövid pórázon vagy tartva, értjük. És ez neked jó így? Szerinted ilyen egy normális kapcsolat?

2012. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Teljes mértékben egyetértek az előttem lévő hozzászólóval, nálunk ugyanez a helyzet. E-mailhez, közösségi oldalakhoz mi is tudjuk egymás jelszavát, de kérés nélkül egyikőnk sem lépne be a másik dolgaiba kutakodni. Ha már a másik háta mögött nyomoz valaki, hátha rábukkan valami kis információra, amivel megvádolhatja, abszolút gáz. Ez olyan, mintha azt gondolná a másik, hogy "Nincs probléma, furcsaság..? érdekes, akkor keressünk egyet!" Ha egy kapcsolatban az alapvető bizalom nincs meg, akkor az csak rosszabb lesz ahogy telik az idő, a végén még a telefonhívásaid, sms-eid is átirányítja magához..


22/N

2012. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!