Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Nálatok mennyi időt...

Szülők! Nálatok mennyi időt tölt a gyermeketek párja?

Figyelt kérdés
Zavar, ha ott alszik vagy egy egész napot ott tölt? Vagy nehezménezitek, hogy növeli a rezsit, ilyesmi?
2012. nov. 25. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig ott vagyok a pároméknál,de nekem a párom anyja a legjobb barátnőm,így mindenki örül nekem :). És nálunk sincs gond,ha a párom itt van pár napot. Ahol jut négynek ott jut az ötödiknek is.Pedig nem vagyunk gazdagok.
2012. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én általában ha több napot vagyok ott pároméknál akkor adok pénzt vagy elmegyek én egy kisebb vásárlást csinálni. nem azért mert megkövetelik vagy nehesztelnének rám ha több időt töltök ott, hanem csupán azért én magam érezném kellemetlenül magam (jelenlegi páromék amugyse állnak valami hűdejól anyagilag)
2012. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk szinte mindig itt van a fiam bnője, hozzájuk sosem mennek. Tudom, hogy most le leszek pontozva, de igen, hosszú távon zavar. Ha mi szűk családi körben vagyunk, elég lazán öltözünk, nem okoz gondot a fürdőből akár egy hálóingben kijönni, nyáron neglizsében rohangálni, de ha itt van valaki, természetesen ezt nem tehetjük meg. Az is zavar, hogy a kádat sosem súrolják ki maguk után, nem mosogatnak, nem segítenek semmiben. Sokszor veszek darabos dolgokat (pl. süti) számolok mindenkire, de a kis bnő simán megeszi a mi vagy a másik gyerekünk részét is. Amúgy pedig aranyos, ha néhány órát van itt, semmi bajom, de az, hogy állandóan, az igenis zavar.

A fiamnak már ajánlottam, hogy költözzön el, de nem akar összeköltözni vele. Szólni viszont nem lehet, mert akkor megsértődik.

2012. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nálam hetente 2 hetente van itt a barátom, akkor is csak 2-3 napot. Kajában nem nagyon jelent többletet, meg a rezsit sem dobja meg annyira. A szüleim szeretik, ha megyünk valahova pl élményfürdőbe, akkor mindig hívják és ilyenkor ebédre is vendég. Ha teher lenne, gondolom nem tennék.
2012. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
17:54-es.Hány éves a fiad,és a barátnője?
2012. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
én általában péntektől vasárnapig ott vagyok a barátoméknál. Nem hiszem, hogy zavarok, próbálok mindig mindenben segíteni, pakolok magam után, nem eszek sokat, szóval nem hiszem, hogy növelném a kiadásaikat. főleg most költözött el a nővére szóval nem terhelem meg őket úgy gondolom :)
2012. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
26 a fiam, 23 a bnője.
2012. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk mindkét gyermekem párja itt van,hosszabb távon hétvégén egyik héten egyikük a másik héten másikuk. Péntektől szoktak itt lenni vasárnapig, napközben csak pár órát, de nem minden nap, minket nem zavar, hál Istennek a fiam is és a lányom is úgymond normális gyerekek lettek,szóval nem fél évente cserélik a párjaikat és elég rendesek is a választottak is.


Mondjuk én mosogatást nem várok el, sem ilyesmit, jó a kádat kiöblítik, azt azért nem kell súrolni...de ez alap szerintem. Az sem zavar ha nem segítenek, elég ha ők jól megvannak, végül is hétvégén pihennek, lesz még idejük otthon is "dolgozni"

2012. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En a hetvegeket toltom a paromeknal. Nem gondolom, hogy barkit is zavarnek, egyutt furdunk, tehat vizet nem igazan fogyasztok pluszban, enni sem sokat eszek, az ajto altalaban be van csukva, szoval szegyenloskodni sem kell elottem. Bar az anyukajat en szoktam masszirozni,szoval nem hiszem, hogy szegyenlos lenne, az apukaja meg egyszal alsogatyaban szokott maszkalni, nem zavartatja magat.

Mondjuk naluk en vagyok a jobbik eset, a baratom huganak van egy pasija, aki kb ott lakik, eszik, iszik, furdik, fel van haborodva, ha nem tud ''kolcson''adni neki a baratom anyukaja (soha nem adja vissza), de haza adja a fizetese felet, a tobbit piara kolti... Na, az ilyen engem is zavarna

2012. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi felesben voltunk a párommal, az anyja mindig hívott de aztán kiderült, hogy mégsem lát szívesen. Azóta csak ritkán megyünk, persze azóta az a baja :-(
2012. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!