Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem,...

Miért csinálja ezt velem, mikor a gyermekét hordom a szivem alatt?

Figyelt kérdés

Gyermeket várok, tervezett baba volt.

Viszont mióta kiderült, hogy babát várok, megváltozott. Folyton kritizál, mindenért én vagyok a hibás...

Ha meg akarom beszélni vele a dolgokat, akkor vagy elkezd ordibálni vagy rám se hederít, néz ki a fejéből.

Már nem tudom, mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok...


Egy 16 hetes kismama


2012. nov. 26. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

A. Mindig is ilyen volt, egyszerűen most érzékenyebb vagy rá.

B. Ilyen jellem.

C. Valójában egyáltalán nem kellett neki gyerek, nem vágyott rá, csak a társadalmi vagy a Te elvárásaid miatt ment bele.

2012. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem valami bántja. Hiába, hogy tervezett baba, akkor is zavarhatja a változás, és szerintem nem akar róla beszélni. Más részről pedig te sokkal érzékenyebb vagy. Én saját magamon tapasztalom, hogy olyan dolgokat felveszek, amiket eddig meg sem hallottam és hatalmas problémát csinálok belőle. Ez is zavarhatja a párod. Mindkettőtöknek megértőbbnek kell lennie a másikkal szemben.
2012. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

mondjad neki hogy szereted és hogy jobb lenne ha egy kicsit kedvesebb lenne veled legalább a baba kedvéért és szerintem csak ideges,hogy nem lesz jó apa vagy valami ehhez hasonló nyugtasd meg valahogy

és grat :)

2012. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
ha nincs más probléma, akkor valószínű bepánikolt, hogy apa lesz, felelősséggel jár és egy ideig ő lesz a családfenntartó
2012. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Stresszel a jövő miatt. Most az ő felelőssége lesz egy család eltartása.
2012. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
beszéld meg az anyukáddal, hát tud adni valami tanácsot. Az előttem szólókkal egyetértek. Megijedt a felelősségtől. Igy jár az aki még gyerekcipőben jár.
2012. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Tudja, hogy mostantól anyagilag ki vagy szolgáltatva neki, ezért bármit megtehet. Mindig mondom, hogy úgy kell gyereket vállalni, hogy akár egyedül is el tudd tartani...
2012. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akarja egyáltalán a babát, terveztétek?
2012. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, terveztük. Sőt, jobban akarta, mint én...
2012. nov. 26. 13:52
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet, hogy azért akart annyira babát, hogy magához láncoljon, mert igazából olyan a jelleme mint amit most mutat magából, csak eddig elfojtotta, és most hogy terhes lettél, már nem érzi szükségét, mert ott leszel neki kapcarongynak? Adja az ég hogy ne legyen igazam, de annyi ilyen esetről hallottam már, hogy nem tudom elvetni ezt az opciót... tudod, így hogy rá lesztek utalva a babával, már kb bármit megtehet (legalábbis ő úgy érzi) ezért nagyon kell vigyázni, ha nem változik meg és esetleg kezet emel rád vagy érzelmileg zsarol egyéb módon, akkor lépj le!!!
2012. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!