Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van ebből!...

Már nagyon elegem van ebből! Miért ideges állandóan? Kicsit hosszú, de kérlek olvasd el és segíts!

Figyelt kérdés

Anyukám már mindenkivel össze veszett a csáládban kivéve a nővérét.De komolyan mindenkivel még a sáját annyát is utálja,de nincs is rá oka.Van egy hugom akivel egész álló nap csak kiabál veszekszik vele még akkor is,ha csak enni kér.Hozzám már nem is szól,mert azt mondtam neki,hogy keresztanyám jobban tudd varrni,mont ő(Most komolyan ennyi miatt megharagudni?! nevetséges).Már nagyon elegem van belőle,hogy mindig feszültség van itthon, mert ő állandóan ideges és kiabál,pedig nincs rá oka mert megvan mindenünk,pénz hiányba nem szenvedünk. Már azon is gondolkoztam,hogy elköltözök itthonról,hogy nyugodtan tudjak élni nem állandó feszültségbe.Aki tud valamit javasolni,hogy mit lehetne vele kezdeni az segítsen!

17/L


2012. nov. 26. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Látszólag talán nincs rá oka, de valami tuti, hogy piszkálja belül (legvalószínűbb a párkapcsolati témakör). Saját tapasztalat, mindkét oldalon jártam. Próbáld meg kiszedni belőle, bár nem hiszem, hogy sikerrel járnál. Sajnos.
2012. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk. :) És én költözni is fogok nekem előnyömre szolgál az, hogy van félre tett pénzem, örökölt ház + elmúltam már rég 18.


Nálam ez 14 éves koromban kezdődött most itt vagyok 24 éves és már nincs sok hátra a ház javításából és már költözök is. De nagyon nehezen bírtam ki. Kitartás! :(

Nekem minden nap nagyon rossz volt ( még most is az! ) de tudom a kiutat most már. Én tűrtem rá hagytam, hogy ideges egyik fülemen be másikon ki közbe segítettem neki mindenben ordítozott, hogy menj innen ne segíts fél óra múlva mentem le hozzá elhordott mindennek meg, hogy lusta vagyok segíteni.


Vagy ha mamádéktól be tudsz járni iskolába akkor költözz hozzájuk. Vagy valaki rokonhoz.

2012. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már csak ez az évem van hátra és remélem,hogy Pestre felvesznek suliba és elmehetek itthonról :)

Nagyszülőkhöz nem tudok oda költözzni van elég bajuk nélkülem is.

2012. nov. 26. 19:45
 4/4 anonim válasza:
próbáld meg kiszedni belőle mi a baj,és mond el neki,hogy ez így nem jó senkinek!Neki sem!nem teheti tönkre a családját!Azt is mondja el ha beteg,vagy ha a kapcsolata nem működik úgy ahogy kellene!Ne hagyd magad,és kitartás!Tudom,hogy nagyon nehéz!
2012. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!