Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet felismerni, ha...

Honnan lehet felismerni, ha egy rokon vagy családtag pénzéhes?

Figyelt kérdés

Annyit hallottam már ezt, hogy "pénzéhes sógornő" "pénzéhes rokon" stb.


Mit takar? Honnan lehet megtudni, ha egyik családtag, vagy rokon tényleg pénzéhes?

Hogy viszonyul a többi családtaghoz ill. rokonhoz??


Nektek van történetetek? Vagy hallott esetetek?


Pénzéhes barát/barátnőről már hallottam de rokonról még nem.


2012. nov. 27. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszerű.Folyamatos pénzkunyerálás.
2012. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát a pénzkölcsönt vissza is kell adni.
2012. nov. 27. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,csak általában azt már nem szokták.
2012. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A te fejedben ez úgy él, hogy vissza szokták adni. Az ő fejében úgy, hogy na ezt a hülyét is lehúztam pénzzel, várhatja mikor kapja vissza. :)
2012. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

ha csak azt nézi, kiből mennyit lehetne kihúzni.

ilyen rokonom, sőt barátom sincs, mert velem ezt max 1x lehet eljátszani, utána felé sem nézek az illetőnek.


nagyim egyik testvére iszonyat pénzéhes banya, de már lány korában is az volt. akit tudott húzott lóvéval, a lányainak, unokáinak is azt tanította, hogy csak olyannal álljanak össze, aki ki van tömve vastagon. na, de engem egy ft-tal nem húzott volna le soha, mert időben megkaptam róla az infót...

2012. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy állandóan játsza a szegényt, és panaszkodik hogy jajj ő szegény szerencsétlen, neki a legrosszabb, tőle mindenkinek különb élete van. Közben meg rájössz egyszer, hogy sokkal különb élete van, dolgai mint neked, csak ő ingen oldja meg ezeket, te meg gürizel, és még szegény szerencsétlent is segíted. Sógornőm ilyen. Állandóan sajnáltatja magát, és úgy adja be, mintha nekem olyan jól menne hozzá képest. Csak hogy én nem veszek 5000 ft-os szemspirált, meg aranyat, meg ezer bugyit, és plüsmackót, parfümöt, meg körömlakkot. Ezekre van pénze, de arra hogy kávét vagy wc papírt vegyen a háztartásba, arra nincs. Sosincs pénze, mindig a mi kajánkat eszi, és cigire is tarhál, aztán elfelejti megadni. Bementem a szobájában, és a szemem elé tárult hol van szegény szerencsétlennek a pénze. Olyan cuccokat vesz, amit én soha nem engednék meg magamnak. Parfüm, smink cuccok, de nem az ezer ft-os, hanem a legdrágább márka. Aztán persze hogy nincs pénze cigire meg kajára! olyankor jön a másik letarhálása. Csak ez nagyon aránytalan, mert én meg azért nem veszek 6000 ft-os szemspirált, mert pl öblítőre is kell a pénz. A legdurvább az volt amikor rájöttem hogy lopja az öblítőnket. Lecsapolja flakonba, és elviszi, mert persze ilyenekre mint öblítő nem költ, mert akkor nem marad neki a saját kívánságaira. nagyon kell ezekkel vigyázni! csak sajnáltatják magukat, de sokkal jobban élnek mint te!
2012. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
eszt már akkor fel tudod ismerni ha családtagjaid közül ő akarná beosztani a fizetésedet te meg csak dolgozz érte ő be ossza
2013. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
**
2019. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!