Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hálásnak kéne lennem ezért?...

Hálásnak kéne lennem ezért? Hogyan kezeljem apámat?

Figyelt kérdés

Nagyzási mániája van, egyszerűen kiborító. b 2 éve csinálja ezt.

Most biztos jöttök azzal, hogy örüljek, hogy kapok ezt-azt, de ez már nagyon idegesítő, ráadásul felesleges pénzszórás.

Tegnapelőtt mondta, hogy akar venni nekem 1 tv-t, mondtam, hogy nem kell, mivel 3 hónapja kaptam újat. Erre ma mi várt a szobámban? Még egy tv. 2 db tv van a szobámban, az íróasztalomra tette, minden sulis cuccomat ledobálta a földre. Nevetséges, most ott van egymás mellett kettő darab tv.

Megfogtam, kiszedtem, beraktam egy másik szobába, és amikor meglátta, elborult az agya... Így még eladni sem tudnám, vagy ilyesmi..


És ez csak 1 eset a sok közül.. Van 1 laptopom, 1 asztali gépem, 3 telefonom, ami közül csak egyet használok, van 2 nyomtatóm -milyen kár, hogy szinte sosem nyomtatok...


Ja és ezt eddig le sem írtam, hogy amikor jön hozzánk valaki, akkor apa mutogatja azt, amit vett, hogy hú de jó, stb, nézzétek milyen tv-t vettem neki, ez egy hiperszuper nyomtató...


Nagyon elegem van már, ez beteges szerintem. Mit tegyek?


2012. nov. 27. 19:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És ma már 1 cseppet sem tudtam örülni a tv-nek, csak felsóhajtottam, erre milyen hálátlan izé vagyok, stb...
2012. nov. 27. 19:59
 2/13 A kérdező kommentje:
Amikor kaptam a laptopomat és átjött valami ismerős, le kellett vinnem, dicsekedett apa, meg hú de milyen jó, pasi vizsgálgatta, 1,5 órát szórakoztak vele, miközben nekem 7 oldalas esszét kellett írnom a következő napra.
2012. nov. 27. 20:02
 3/13 anonim ***** válasza:
küldd el nekem, fizetem a postát.. mehet priviben a címem? :)
2012. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1x eladtam a hajszárítót, észrevette és baromi nagy balhé lett belőle. Ezalatt azt értem, hogy összepakolta a ruháimat és a mamámhoz kellett költöznöm pár napra.
2012. nov. 27. 20:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem adsz egy telefont? :D Mondd azt, hogy elpakoltad valahova :D
2012. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Milyen mobiljaid vannak? Ha iPhone, vagy samsung galaxy s3 illetve S2 akkor nekem jöhet. Mondd meg az apudnak, hogy legközelebb olyannak adja aki megbecsüli, mármint nekem. :-D 15/f
2012. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Esetleg normális választ kaphatok?
2012. nov. 27. 20:19
 8/13 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a pénzt amit (fölöslegesen) rád költene, inkább rakja félre neked. Ha önállósodni akarsz majd, akkor az nagyon jól fog jönni. Akkor majd dicsekedhet, hogy egy fél lakás árát félre rakta neked :)
2012. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
nincs normális válasz. apád egy idióta. ha vesz valamit, köszönd meg, oszt tedd fel a polcra. vagy küldd el nekem, már mondtam, én majd használom. apádnak meg mondd azt, ha kérdezi, hogy ellopták, oszt csá.
2012. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egészséges :(

Biztos elismerésre vágyik, és más formában nem kapja meg, mint saját magától ilyen úton.

2012. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!