Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a páromat?

Hogyan kezeljem a páromat?

Figyelt kérdés

Semmi olyan problémát nem lehet megbeszélni vele, ami őt is érinti. Mert ha elkezdem mondani neki NORMÁLIS hangnemben, szépen, nyugodtan, hogy mi az ami nekem fáj, ami bánt, amivel mondjuk Ő bántott meg, akkor egyrészt végig se hallgat normálisan, másrészt pedig elkezdi sorolni ő is egyből a bajait, csak "kissé" agresszívabb hangnemben, egyből "visszatámad". És ilyenkor még nagyobb feszültséget kelt bennem, hiszen rosszul vagyok lelkileg valami miatt és akkor nem hogy segítene, de még belém is rúg kettőt.

Aztán persze, mindig én kezdeményezem a békülést, mindig én mondom előbb, hogy ne haragudj, meg hogy szeretlek... de ez annyira nehéz olyankor, és utálom is már nagyon ezt...

Aztán meg úgy tesz, mintha nem is történt volna semmi.


Hogyan kell ezt kezelnem???


Az a helyzet, hogy nem vagyok boldog. :(


2012. okt. 3. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Csajszi legyen már benned büszkeség, tartás!

Ilyen férfival akinek nem tudod elmondani a bajaidat, nem tudod megbeszélni a problémákat, nem szabad leállni!

Nem tudom mióta vagytok együtt, és persze nem látok bele a kapcsolatba, de amit leírtál az nagyon elkeserítő.

Nem szabadna egy ilyen emberrel lenned! Olyan rövid az élet, és olyan sok szeretetet adó férfi van, aki mindent megadna ha párja lenne! A barátod gyerekesen, hisztisen viselkedik, vádaskodik, "támad"... erre nem lehet kapcsolatot alapozni. Hosszú távon meg főleg nem. Nincs problémakezelő készsége. Nem lehet vele beszélni, megbeszélni a dolgokat, akkor miről BESZÉLÜNK? Mindennek az alapja hogy a kommunikáció működjön. Ha nem lehet együtt megoldani a dolgokat, akkor sehogy sem lehet...

Ha már ilyen rossz a helyzet, és nem vagy boldog akkor ki kell lépni...

Én a helyedben kilépnék, mert többet érek annál, hogy egy férfi minden nap lehurrogjon engem, amikor csak azért tépem a szám hogy kettőnknek jobb legyen. Szerintem a barátod nem is akarja hogy jobb legyen a viszonyotok.

Ne kérj többet bocsánatot, legyen önbecsülésed! Szeresd magad és akkor majd valaki (egy másik férfi) is szeretni fog!

2012. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy azzal hogy így viselkedik, egy cseppet sem tisztel téged.

Egy kapcsolatban pedig tisztelni kell a másikat. Ha nincs tisztelet, akkor az egy nyomorúságos kapcsolat. :(

Lépj ki...

2012. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
verd ki neki, de a diszhisztit hanem a faszát
2012. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de a párod vagy nagyon önző,vagy nagyon alacsony az érzelmi intelligenciája,vagy mindkettő.Én már az első,vagy a második ilyen értelmetlen beszélgetésnél húztam volna haza a faßba.Minek legyek olyannal,aki nem figyel rám?Ez így nem is igazi kapcsolat.Így csak ő érvényesül a te károdon.
2012. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is úgy érzem egy ideje sajnos, hogy marhára nem tisztel.
2012. okt. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!