Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy döntenétek? Kettesben...

Ti hogy döntenétek? Kettesben vagy párom családjával?

Figyelt kérdés

Első olyan karácsony lesz hogy együtt élünk párommal.

Mivel szüleimmel nem jó a kapcsolatom,nagyszülők messze laknak,igy tavaly az ő szüleinél voltam szenteste (akkor egyedül éltem még,bő fél éve voltunk együtt),aztán utána ő és én nagyszüleimet együtt látogattuk végig.

Év elején összeköltöztünk,első közös fa,első igazi közös karácsony.

Ő az összes karácsonyt eddig a szüleivel töltötte,nem tudom kérhetem-e,hogy innentől 24 az kettesben,utána családlátogatás 25-26.Ha kérem,igent mond,kedvemben akar járni mindig.De nem akarom hogy miattam ne legyen velük esetleg,én kibirok még pár karácsonyt velük,aztán majd ha van gyerek akkor már külön.

De akkor így hogy első közös karácsony,mikor diszitünk fát,és minek ha itthon se vagyunk?

A szülei 1000% azon vannak hogy ott legyünk,hisz így is rosszul viselik (főképp az anyukája) hogy "elvettem" a kisfiuk.

Páromnak van testvére,ő is a párjával él,igaz több éve,ők 24 otthon,25-26 jönnek a szülőkhöz.


Vélemény?

25-30 közöttiek vagyunk


2012. nov. 28. 10:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Karácsony szent este kettesben,aztán 25-26 án szülő látogatás.Nálunk igy lenne,csak mi együtt élünk anyámmal.
2012. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, attól függ TI hogy akarjátok, nem a szülők. Szerintem, ha már egyikőtök nem akar menni, az már épp elég. Aztán persze, majd, ha gyerek lesz külön? Ja, addigra már úgy megszokja mindenki, hogy jaj az a gyerek csak pár hónapos, majd a legközelebbi karácsonyt töltsétek külön! stb.


Nekünk is ez lesz az első saját lakásos karácsonyunk, a párom szülei messze vannak, de az enyémek meg itt a városban és őszintén azon gondolkodunk, hogy bár lesz fánk meg minden, de lehet átmegyünk hozzájuk karácsonykor, mert hát valljuk be, nekünk is kényelmesebb, mi panelban lakunk, ők házban, emlékszem anno, mikor panelban laktunk egyszer főzött apukám halász levet, hát vagy megfulladtunk a párától, vagy megfagytunk, ha szellőztettünk, nekem a sütőm is szar, sütni se lehet benne normálisan, akkor ott le tudnánk a főzést, a párom karácsonyi ajándékait eleve oda szállíttatom házhoz, nehogy itthon legyen, mikor kihozzák, és végtére is nem akarunk szexelni a fa alatt, hogy útba legyenek anyámék és fordítva sem.

2012. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%

Figyel csak ide!


Ha jól érzed magad náluk,akkor tartsátok náluk,ez végül is nem a romantikázásról szól,arra ott a valentin nap,a karácsonyt,szerintem inkább a családtagokkal,szeretteinkkel szoktuk tölteni.

Bár ez nem kötelező,de párod biztos örülne neki.

Ha neked nem kellemetlen ott,rendesek veled,akkor simán kibírható.

2012. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Mi kulon élunk 5 éve. Szenteste ketten vagyunk /már 2 éve hárman , vacsora stb. 25-én családlátogatás: apos, anyos (elváltak), anyukám nem messze lakik, 26-án meg otthon vagyunk(idén a férjem megy munkába 26-án).

26-33 vagyunk

2012. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Az egy jó ötlet,hogy először kettesben,aztán leutaztok hozzájuk.
2012. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi otthon feldíszítjük a fát, megajándékozzuk a gyerekeket. Utána elmegyünk a szülőkhöz, és ott maradunk éjfélig. Utána elmegyünk együtt az éjféli misére.
2012. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Főzni mindenképp főzök és sütök,tavaly is úgy volt hogy párom anyja főzött én vittem sütit,úgyhogy ez nem gond.

Páromat nagyon könnyű befolyásolni (bár inkább én tudom,szülők nem igazán).

Anyukája már egy hónapja azon szenved hogy ha párom nem lesz ott 24-én,akkor ki disziti fel a fát...(mintha ők nem tudnák ketten)

2012. nov. 28. 10:16
 8/28 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

A fát 23-an fogjuk díszíteni, mert akkor mind a ketten otthon vagyunk, meg megsutok 1 sutit. Viliakor meg fozok.

2012. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem rossz nálunk,hangulat is van,jól éreztem magam tavaly is.

Csak vágyom arra is hogy ketten,együtt,első közös fa...

2012. nov. 28. 10:18
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi az én szüleimnél vagyunk 24-én, mert nekem ez fontos. Amúgy együtt élünk, s gyerekünk is van már.

Neki nem fontos, hogy az ő szüleinél legyünk.

Tudd meg ő hogy szeretné.

S te is gondold végig, hgy neked mennyire fontos, hogy 2en legyetek.

Ha most ott lesztek valszínű a későbbiekben is elvárják majd, legalábbis míg baba nem lesz, az biztos.

2012. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!