Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatba lépnétek a féltest...

Kapcsolatba lépnétek a féltestvéretekkel (apai), ha ez anyukátokat zavarná? Normális, hogy kíváncsi vagyok rá, nem?

Figyelt kérdés
Van egy 2 évvel fiatalabb féltestérem, apám "zabigyereke". Sosem láttam, apám sem tartja vele a kapcsolatot, csak a gyerektartást fizeti és ezzel úgy gondolja el van intézve a dolog. Anyám sem engedné neki, talán őt sem érdekli nem tudom. Engem mostanában egyre inkább foglalkoztat a téma. 20 éves vagyok, ő 18, szóval már nagyjából felnőttek. Megkerestem face-en, bejelöltem, visszajelölt. Úgy gondolom, ha elzárkózna, akkor nem visszautasította volna a felkérést. A következő lépés az lenne, hogy ráírjak, de kicsit félek az otthoni reakciótól. Anyukám biztos totál kiakadna, hogy lehetek ilyen. A nőt és a srácot utálja, holott egyik sem igazán hibás, csak apám. Már mondtam neki korábban is hogy lehet egyszer felkeresem, de már akkor üvöltött, hogy elárulom. Így sincs valami nagy viszonyunk, sosem értettük meg egymást, félek, hogy még inkább elmérgesedne. De akkor is kíváncsi vagyok a srácra, mivel nincs másik testvérem. Ti "megbántanátok" anyukátokat?

2012. nov. 28. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is van apám előző házasságából egy tesóm.Nem tudom mennyire zavarná a szülőket,de én baromira kíváncsi vagyok rá,de nem is akarok kezdeni vele mert ha kíváncsi lenne rám tudja hol talál.Szerintem egy próbát megér végül is a testvéred.
2012. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp meg akarnám ismerni, ez nem is kérdés.
2012. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, kapcsolatba lépnék vele. Anyámnak meg szépen elmondanám, hogy ne dramatizálja túl a dolgot, van egy féltestvérem - ha tetszik, ha nem - és meg szeretnék ismerkedni vele.
2012. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abból, hogy visszajelölt én azt szűrtem le, hogy ő is kíváncsi és nincs benne harag felém. Én megértem, hogy ő nem keresett engem, vagy apámat, a helyében én sem tenném.
2012. nov. 28. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem érdekelne. Csak azért nem lennék kíváncsi rá, mert véletlen ugyanaz az apánk.
2012. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Vedd fel vele a kapcsolatot.Anyád csak apádra haragudhat a fél tesódra nem.Azt se feledd el anyádék sem élnek örökké, nem maradsz egyedül a nagyvilágba hisz ott a tesó.
2012. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Szívesen megismerném a helyedben, ha ő is hajlik rá. Anyukád majd lehiggad, hiszen egy rossz szava sem lehet, mivel egyrészt felnőtt vagy, másrészt gondolom, nem akarod ráerőltetni a féltesódat, nem járatnád a nyakára.
2012. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék az anyukáddal, ugyanis egy egészséges, jólelkű ember nem reagál igy le egy ilyen dolgot.Csak az édesapáddal beszéld ezt meg+az apukád meg kérdezze meg a másik nőt, hogy ő hogy gondolja..
2012. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább ha előszór a tesód édesanyjával beszélnél arról mit szeretnél.
2012. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!