Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 feletti egyedülálló fiatalo...

20 feletti egyedülálló fiatalok, nektek nem hiányzik egy kapcsolat? Miért alakult úgy hogy most egyedül vagytok? Szerettek függetlenek lenni vagy vágytok már egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 23:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
64%

Személy szerint a fejem búbjára nem kívánok jelenleg kapcsolatot...csak ugye ezt nem mindig tudjuk szabályozni :D

Sokszor hiányzik egy lány mellőlem, de jobb függetlennek lenni, több szabadidő, kevesebb aggódás ééés vastagabb tárca :) Ezzel győzködöm magam..

2012. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
47%
Első vagyok, 20/F, bocsi ez lemaradt :)
2012. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok egyedülálló, de a 6 éves kapcsolatom a végét járja. Pont ma gondolkodtam el azon, hogy ha szétmegyünk, nekem biztos, hogy nem kell másik férfi. Nem vagyok hajlandó senkihez alkalmazkodni, elviselni az idegesítő szokásait, elviselni a családját, stb... Sajnos egy kapcsolathoz néha muszáj kompromisszumokat kötni, de nekem elegem van belőlük.
2012. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
68%

Van kapcsolatom, de bár ne lenne!

Úgyis szétmegyünk, ez idő kérdése, csak még döglődik a dolog.

Ha egyedül leszek, akkor lesz a jó!

2012. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
62%

Azt hittem csak én pofátlankodok ide,akinek van kapcsolata,de látom nem!:)

Többieket sajnálom,hogy ilyen rosszul megy a viszony,de én nagyon örülök,hogy van!:) szerintem ha jó a kapcsolat,akkor nem hátrány,ha van,mert van valaki,aki ott van melletted!21/N

2012. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
73%

én 21. életévem végét taposom,idáig nem volt kapcsolatom,különösebben nem is hiányzott.Aztán na bumm teljesen véletlenül mégis lett 3 hónapja,jobb,mintha egyedül lennék. :)

Szóval ne győzködjétek magatokat,hogy jó egyedül én is azt tettem és mégis jobb kapcsolatban :D

2012. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
58%

Én személy szerint azért vagyok egyedülálló, mert nekem a korosztályomba tartozó csajok nem kellenek. Legtöbb Pán Péter szindrómás.

Legtöbbjük semmiért nem akar megdolgozni, csak beleülni a készbe, pénzt költeni, bulizni, de dolgozni az már büdös nekik. A szüleikkel tartatják el magukat és azért akarnak pasit fogni, hogy legyen aki eltartsa őket. Nekem ilyen csaj nem kell, az idősebbek (30 felettiek) meg nem akarnak fiatalabb pasit maguknak. Én inkább leszek egyedül.


De most tényleg. Lehet olyan huszonéves csajt találni aki nem Pán Péter szindrómás????? Mert szerintem nem.


26/f

2012. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
76%
Lehet!Én pl dolgozom 16 éves korom óta!:) eleinte persze diákmelók utána suli utáni 4 órások,most pedig főállásban vagyok!:) én inkább úgy vagyok ezzel,hogy "szeretném visszaadni,amit kaptam"!vagyis beszállni rezsibe és hasonlók még ha nem is kérik tőlem én így jobban érzem magam,meg ha nem kell kérnem pénzt ha szeretnék megvenni valamit!:)Szóval ne add fel!Vannak ilyen lányok csak lehet eddig rossz helyen kerested őket!:) ja és 21/N
2012. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
70%

Több mint 2 évig voltam egyedül álló élveztem minden egyes percét de közbe hiányzott is az, hogy valakit átöleljek, szeressek. Tehát egy kedves lány belém botlott. :) Nincsenek semmi elvárásai ugyan úgy vagyok mint eddig voltam bízik bennem!!De most már legalább van kihez bújnom, és van kit szeretnem! Ha úgy nézed mindegyikben van valami jó. De sokkal jobb az ha van valakid! :)



A pénztárcás tetszett! :D

Olyan nőt keress aki nem a pénztárcádra hajt!! ;)


26/F

2012. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon magányos vagyok.Hiányzik egy kapcsolat.Vágyom rá.
2012. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!