Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám azt mondja, hogy 20...

Apukám azt mondja, hogy 20 éves koromig nem foglalkozhatok fiúkkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Természetesen nem akarok addig várni..

L/14



2012. nov. 28. 17:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
apukád egy idióta.
2012. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

10-es

Ahhoz mégis mekkora batár nagy szerencse kell, hogy 16 évesen összejjöjjön? Én 20 múltam mégis közöm nem volt 1 csajhoz se. Szerencse kérdése az egész... Nagyanyádnak meg mázlija volt. Többségnek nem lesz.

2012. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 gregarm válasza:
24%

Apukád gondolom keresztény. Nos, a keresztényekre alapból nem szabad hallgatni, mert csak telenyomták a fejüket hülyeséggel és ők azt hoszeik, hogy ez így helyes.

Ne foglalkozz vele, úgysem tudja megakadájozni. (erényövet meg csak nem rak rád XD)

2012. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
De ha nem próbálja meg akkor sosem derül ki. -.-"
2012. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
38%

Én mára feladom...:S


...

Nem figyelhet rád 0-24-ben... az iskolában, barátodnál dughatsz nyugodtan! :)

Csak legyen nálatok gumi!!!!!

2012. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%

'Én 20 múltam mégis közöm nem volt 1 csajhoz se.'

Így már érthető a hozzá állásod :) de ha meg sem próbálod...sajnállak :s 10-es voltam

2012. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy meg nem muszáj 1-el le élned az életed, nem azt mondom, hogy feküdj le mindenkivel, de járni lehet!
2012. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
és szerinted amit nem tud azzal foglalkozik, vagy kattog rajta? nem kell beszámolni róla, csak annyi eszed legyen hogy magad mérlegeled, hogy kikkel érdemes összeállnod, mert attól jogosan féltenek hogy nulla tapasztalattal és emberismerettel valami hülyeséget művelsz vagy valami hülyegyerekkel rontod el magad.
2012. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

lehet úgy gondolta, h addig nem kéne szexelned. járogatni, csókolózni tini korban is lehet, az nem árt, ki kell próbálni, de 16 évesen kefélgetni még nem illene. mert sztem lesz rá még elég időd.

18 voltam mikor lefeküdtem az akkori barátommal, és így 7 év távlatából bizton állítom, h nem maradtam le semmiről, sőt, örülök, h nem kapkodtam el, hiszen egy tini még nem érett agyilag arra, h szexeljen.

2012. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
43%

Az igaz, hogy a szülő 18 éves korodig KÖTELES nevelni téged, finanszírozni kiadásaidat, enni adni, stb. Ezzel a gyerekek vannak védve.


14 évesen neked jogod van szerelmesnek lenni, fiúkkal foglalkozni. Ezt nem tilthatja meg senki. Olyan, mintha a pisilést tiltaná meg - na jó, ez így kicsit rossz, de érted. Emberi szükségletről beszélünk.


Apád is volt szerelmes, lehet, hogy ő későn érő típus volt, de neked nem kellene követned.


Ha ekkora a gáz, akkor beszélj anyukáddal, hátha ő tud hatni rá! Meg kellene, hogy értse. ... Valamilyen szinten értem azt, hogy nem akar gyereket nevelni helyetted és elbaltáztatni az életben való előrejutásodat, de annyi dolog van, amivel ki lehet ezt védeni! Apád biztos magából indul ki :o))


Nem tartom valószínűnek, hogy apád idősebb nálam (persze lehet), de ezt neki is be kell látnia, ahogyan én is beláttam. 2 lányom is van, igaz, hogy még csak alsóba járnak, de lassan kezdik a kalandokat mesélni! Mostanában vetődött fel a felvilágosítás kérdése, így azt is meg kell oldanunk. Ha ez megvan, akkor talán nem kell annyira félnem. Az anyjuk is túlélte.


43F

2012. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!