Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám azt mondja, hogy 20...

Apukám azt mondja, hogy 20 éves koromig nem foglalkozhatok fiúkkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Természetesen nem akarok addig várni..

L/14



2012. nov. 28. 17:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A 10-es én voltam :-D
2012. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor :D elnéztem na mind1 úgyis tudjátok (78%-os, 16l) :D
2012. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mond Neki:

Apuka Te még gyerek vagy!

2012. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen idióta volt. Emlékszem, 17 évesen annyi volt a "bűnöm", hogy egy 24 éves pasival beszélgettem egy diszkóban! És ezt meglátta valami ismerőse és szépen leadta neki a drótot. Ebből aztán apám akkora cirkuszt rendezett, hogy 1 évig nem mehettem sehova. Tudod, mit ért el vele? Hogy nem osztok meg vele SEMMIT a magánéletemmel, az érzéseimmel főleg nem a szerelmi életemmel kapcsolatban. Munkáról, közös ismerősökről, elintéznivalókról szoktunk beszélgetni Pedig már 27 éves felnőtt nő vagyok... Ezt a bejegyzést, amit most írtam, ajánlom, hogy mutasd meg neki, hátha a fejéhez kap.
2012. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Emberek ***** válasza:
kezdjük ott, hogy csak 14 vagy.. amúgy meg 18+ és azt csinálsz amit szeretnél
2012. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!