Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez így folytatódik bedilize...

Ha ez így folytatódik bedilizek! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Édesanyám 2 hete csúnyán eltörte a térdét. Olyannyira, hogy műtét lett a vége. 6 hétig fekvőgipsz lesz a lábán, egészen a combjáig. A lakásban is csak járókerettel tud közlekedni. Anyukámról tudni kell, hogy cukorbeteg, inzulinozza magát. 1 hete engedték ki a kórházból, azóta itthon van. Mindent a 75 éves nagymamámmal csinálok. Próbálok besegíteni mindenben amiben tudok. Még dolgozni is elmentem, hogy legyen pénz, amiből élni tudjunk. Édesanyámnak viszont semmi sem jó! Egész nap sír, türelmetlen, nem szól senkihez. Enni sem hajlandó, pedig cukorbeteg! Attól félek, hogy valami baja lesz! Állítólag azért haragszik rám, mert alig csinálok valamit és keveset vagyok itthon. Könyörgöm!! Tanulok, délután megyek a munkahelyére a papírokért és vissza sőt még dolgozom is! A mamám is 75 éves beteg asszony, nem tudom meddig fogja ő is bírni ezt az egészet! Mégis mit tehetnék, hogy anyukám se legyen depressziós és mise készüljünk ki ettől az egésztől?


19/L


2012. nov. 29. 14:31
 1/2 A kérdező kommentje:
mi se*
2012. nov. 29. 14:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Családsegítőben kérdezz rá, lehet tudnak küldeni napi 1-2 órában valakit aki segít, az is már valami. Ezenkivül próbálj meg valamit eladni vagy zálogba tenni, és akkor ha elég a pénz anuykád felgyógyulásáig akkor nem kell dolgozni menned. Táppénzt nem kap amúgy? Más rokon/szomszéd/barátnő nincs aki besegíthetne? Ha konkrétan segíteni nem is kéred meg, de megkérhetnéd anyukád barátnőit, vagy munkatársait hogy ugorjanak be hozzá beszélgetni, hogy jobb kedve legyen.
2012. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!