Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordulnék...

Olyan kérdéssel fordulnék Önhöz/Önökhöz, hogy az exem megpróbálja elperelni tőlem a kisebbik gyermeket, mert csak Ő az övé. A lenti mezőbe folytatódik a kérdésem, amire várom válaszát. Tud segiteni?

Figyelt kérdés
Támadja a másodállásban végzett vállalkozásom, ami egy vendéglátó helység. Tanúnak a családját hozza (apuka, anyuka, nagymama) és a jelenlegi barátnőjét aki az én alkalmazottam volt. Elég sokmindent tud a lány, mert a barátnőmnek is tekintette, ami kölcsönös is volt. Az anyagi helyzetem nem a legfényesebb viszont azért kell a vendéglátó egységemben is dolgoznom, hogy rendbe jöjjek. Két gyermekes családanya vagyok. Van félnivalóm? Ami időt tudok mindent a gyermekeimmel töltök, igaz nem a legtöbb, de sajnos valamiből meg kell élni. És ők az anyagi helyzetem és a vendéglátó egységemet támadják. Köszönöm mielőbbi válaszát
2011. jún. 8. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szánalmasan áskálódnak ellened. Ha a gyerekeket rendesen neveled, gndozod, ellátod őket, nem kell tartanod attól, hogy elperelheti tőled. A vállalkozásod legyen tiszta, hogy rád ne hozza a bajt.
2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Biztositani kell arról a bíróságot hogy este mikor a másodállást végzem akkor van aki vigyázzon a gyermekekre.
2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ők téged támadnak sajnos,és a barátnő sose volt barátnő,alkamozott volt,aki szépen bemászott a férjed ágyába,no commnet,megvan a véleményem az ilyen riherongyokról.De mi az hogy csak ő az övé a másik nem az övé?
2011. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, de hagyjuk ezt a hülye magázódást!

Ha nem vagy alkalmatlan a gyereknevelésre, akkor nem fogja tudni elperelni. Kedves ex férjedurad abszolút szeplőtelen tökély? Ha pereskedni akar, akkor készülj fel belőle és amit csak lehet, hozz fel, hogy az alkalmatlanságát bizonyítsd. Alapból anyapártiak a bíróságok, tehát ha nálad nincs gixer, akkor jó eséllyel nincs félnivalód.

2011. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan az alatt, hogy támadják a vendéglátóegységet.Nevezzük kocsmának, az a bajuk, hogy "ilyen" helyen dolgozol, vagy attól tartasz, hogy az általad vezetett céggel kapcsolatban tud olyat a csaj, aminek nem örülnél?
2011. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

ma 18:47

ugye te vagy az aki a magázódás miatt ki írt egy kérdést is? Meg sok válaszban a magázódást kritizálod? Ha zavar a magázódás miért reagálsz rá? A kérdező a magázódással csupán a tiszteletét fejezi más idegenekkel szemben,és evvel nincs is gond.

Kedves kérdező.

Azért ahhoz több kell,hogy elvegyék a lányodat mint az áskálódás,vagy ujjal mutogatás rád.

Csak képletesen kérdezem:

-nem vagy alkoholista?

-nem vagy ön vagy közveszélyes?

-nem állsz drogok hatása alatt?

- nem a prostitúcióból keresed a pénzedet?

Biztos vagyok benne,hogy mindegyik kérdésemre hatalmas(és felháborodott) NEM a válasz.

Akkor nincs miért aggódnod.

Te legyél nyugodt,adj meg mindent a gyermekeidnek,igyekezz minél több időt velük tölteni(és nem a gyermekelhelyezési per miatt,hanem mert gyorsan nőnek a gyerekek,és ne maradj le a gyerekkorukról)

Legyél mindig nyugodt az ellened áskálódóakkal,mert evvel nem fognak tudni mit kezdeni..Majd rájönnek,hogy nem csináltál semmi olyat ami miatt támadhatnának.

2011. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy kocsmád van, nem jelent erkölcstelen életmódot. Az sem kizáró ok, ha anyagi helyzeted nem a legfényesebb, amíg a gyerek rendesen kap enni, ruházod, iskoláztatod, ez sem ok. Nem írtad, hány éves a kisebbik. 5 év alatt nem igen helyeznek el apánál kisgyermeket, főleg nem, ha van testvére is az anyánál, és ha a férjnek csak barátnője van. maximum ha megnősülne...de vizsgálják akkor a társ alkalmasságát is. Ő meg szintén kocsmai alkalmazott volt. Akkor mi itt a probléma?
2011. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A kocsmát én se így értettem, csak nem értem mi pontosan a támadás alapja.Ha ez, akkor természetesen rögögd őket szembe.
2011. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Vendéglátó egység nem csak kocsmát takarhat,sajnos a töbség egyből arra gondol.
2011. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm, hogy csak jókat irtak/irtatok!

Nem volt a férjem és az első gyermekem apja lelépett még amikor terhes voltam. Azzal akarnak vádolni, hogy éjjeleken át a kocsmában vagyok. Az első tárgyaláson már túl vagyunk és ott közöltem a bíró kérdésére: " akkor intézem a kocsma dolgait, amikor a gyermekem ( 21 hónapos ) édesapjánál van vagy ALSZIK, és általában éjjel alszik, és akkor tudom intézni a dolgaimat.

2011. jún. 8. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!