Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok! Mit szoktatok...

Házaspárok! Mit szoktatok csinálni munka után? Elmentek ide-oda? Vagy otthon vagytok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A mi esetünk nem egyszerű: én 8-tól délután 4ig dolgozok, a férjem állandó éjszakás: este 8-tól reggel 5ig!! Ez azt jelenti, hogy amikor felkelek reggel fél 7kor a férjem már alszik. Amikor hazajövök akkor kicsit dumcsizunk+ panaszkodok neki a munkámról. Együtt főzöcskézünk + én ilyenkor takarítok és már megy is a férjem dolgozni. 3 éve vagyunk együtt de még színházban, moziban nem voltunk. HÉTVÉGÉN MEHETNÉNK DE FALUN ÉLÜNK AZ UTOLSÓ BUSZT NEM ÉRNÉNK EL A PROGRAM UTÁN HAZAFELÉ, JOGSINK, AUTÓNK NINCS!!! Sétálni, fagyizni vásárolni szoktunk de csak hétvégén:(((
2009. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14:40 vagyok: nagy ritkán grillezni + bográcsozni szoktunk magunknak vagy barátokkal esetleg szülőkkel!
2009. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!