Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon végezhető munka gyes...

Otthon végezhető munka gyes alatt?

Figyelt kérdés

Van aki dolgozott valamilyen módon gyes alatt? Úgy értem vmi otthon végezhető, bedolgozós munka. Jól jönne némi plusz..

Tudna vki ajánlani megbízható céget?


2011. okt. 28. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
sokan kérdezték,de senki nem tudott semmit.
2011. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Sokan keresnek ilyen munkát, de még több az átverés. Eddig a legnormálisabb, amivel találkoztam ilyen begépelős munka volt (gondolom kézírások, amit OCR-rel nem tudnak beolvasni szövegként), de tényleg, mint tű a szénakazalban.
2011. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most ruhákban gondolkodom, eladással...
2011. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég elszomorító, hogy ennyire nincs megbízható munka.

Lehetőségek vannak, de mindnél attól tartok, hogy átverés.

A bedolgozós munkáknál pénzt kérnek a belépéshez. Ez mindig így van, vagy átverés gyanús?

2011. okt. 28. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
én olyan helyre nem jelentkezem,ahová még nekem kell fizetnem,hogy elkezdhessek dolgozni.az szerintem átverés.én sem találtam még semmit.
2011. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!