Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadnak el úgy a...

Miért nem fogadnak el úgy a szüleim ahogy vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nővérem aki 16 éves és van egy pasija...a szüleim mindent megtesznek neki, hogy jó legyen. pl: fizetik a telefont ami nem kevés, kedvesek vele stb...de ha rólam van szó már teljesen más a helyzet. Ha én irok pár smst a barátaimnak akkor már mondják, hogy ne küldjek annyi smst mert az is pénzbe kerül stb., ha el akarok menni a barátaimmal soha nem mehetek és csodálkoznak ha az egész napomat a számitogép elött töltöm...Körülbelül tavaly nyáron megszerettem a Rock-ot és a koreai pop-ot, azóta zenemániám van és nekik nem tetszik, hogy én azsiai zenét halgatok...eléggé fiús lettem mostanság és az édesanyám azt mondta, hogy ógy nézek ki mint egy fataró...azt hittem ott helyben véget vetek az életemnek...nem hittem,hogy az én édesanyám ezt mondta...mióta ez megtörtént elkeztem valamiért elig durván és csúful beszélni...ma is veszekedtünk és én ezt mondtam neki, hogy gyűlölöm...de már megbántam...édesanyám sirt...azt hiszem bocsánatot kellene kérjek tőle de nem megy...nem vagyok képes a szemébe nézni...miért vagyok ilyen? utálom magamat...

2012. nov. 29. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen korban mindenkivel előfordul, hogy veszekszik a szüleivel vagy olyat mond, amit nem kéne. Ezért ne utáld magad.

Hogy ő miért ilyen Veled, arra nem tudok mit mondani. :(

2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom...dehát a saját anyám...nem értem miért utál engem mindenki... :( ...lehet, hogy én más vagyok de akkor legalább a saját családom támogathatna engem...legalább egy kicsit...nem értem az embereket...
2012. nov. 29. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél nagy levegőt, menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy sajnálod, és ne haragudjon rád. Bízzál magadban, és menni fog.
2012. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem utál, mivel nővéred van ezért gondolom fiatalabb vagy és nehéz neki is ez a korszak amin keresztül mész.. nekik is el kell fogadni hogy nősz, és más dolgok vonzanak, szerintem csak próbálnak szigorúbban tartani, ezért lehet olyan érzésed, hogy nem szeretnek.. csak nehéz nekik feldolgozni, hogy a kislányunk mindjárt nagy lesz, és próbálnak ettől megóvni (:
2012. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem anyukád nagyon szeret téged.
2012. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a fataró?
2012. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Még én sem hallottam, de utánanéztem. A román lány és fiú szavak összeolvasztása, tehát magyarul "lányfiút" jelent.
2012. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aham...azt jelenti...vagyis meleg...
2012. nov. 30. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
"fataro" tulajdonkepp nemtelent jelent, vagyis se nem lany, se nem fiu. A homoszexualitashoz nincs koze (bar egyesek arra alkalmazzak...)
2012. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aham...az én anyám arra használja...
2012. nov. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!