Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem mindig azt mondják,...

Nekem mindig azt mondják, fogaggyak el másokat úgy ahogy vannak. De akkor engem miért nem fogadnak el úgy ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

elég fiús lány vagyok,szóval nem hordok szoknyát,csakisés kizárólag tornacipőt és csőgatyát,vagy max térdnacikat vagyok hajlandó felvenni.

rockot hallgatok,odavagyok pl a Linkin Parkért,Three Days Grace,Fall out boys,stb. ... :D

és a hajam is rövid,azaz a nyakamig ér,de azt amúgy növesztem :))

néha szoktam magam sminkelni,bár nem szeretem annyira,mert az olyan mű :S

és mások (akik történetesen ilyen majdnem velem egyidős fiúk) olyanokat szólogatnak be hogy úristen milyen rusnya vagyok,meg nem is lány vagyok,hanem vmi srác -.-

és egyszer a szüleimmel veszekedtem,és (bocsi demár nem emlékszem annyira,mit mondtak) én mondtam nekik hogy Hát akkor szívtátok mert én nem is akarok gyereket -.-"

erre elkezdtek oltogatni hogy én milyen egy semmirekellő nyomorék,mittudomén mi vagyok,mert nem akarok felnőtt koromban gyereket

most ez miért olyan nagy baj??

persze ha én megjegyzem az utcán valakire,hogy pl Jó durva haja van annak a srácnak,már kapom a leszólásokat hogy én miért mondok idegenekre ilyet,mikor nem is ismerem,persze engem a saját szüleim már nem bírnak így elviselni

és hogy ugye írtam hogy nem akarok gyereket..már nem azért de szerintem attól nem leszek kevesebb értékű ember,mint bárki más,aki minden második pasinak szétteszi a lábát,meg aki úgy szül hármas ikreket hogy észre se veszi

és mielőtt bárki jönne ezzel hogy Úgyis megfog változni a véleményem,hát nem,mert nem értek a gyerekekhez,meg nekem nincs arra szükségem hogy most azért szüljek nem tom hány gyereket,hogy utána költsem a pénzt a drága ruhákra meg minden...én jól meglennék felnőtt koromban úgyis,hogy lenne egy pasim,akivel szeretjük egymást,most anélkül is szerethetek valakit meg anélkül is lehetek sikeres és gazdag,hogy szüljek nem tudom hány gyereket

most komolyan velem van a baj??


2011. júl. 9. 16:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, ha annyit mondtál volna, hogy nem akarsz gyereket.. De ez azért elég nagy bunkóság, hogy költsem a drága ruhákra a pénzt, stb.. Rád ugyanúgy költenek a szüleid, úgyhogy csak fogd be a kicsi szád.:) Nem kötelező gyereket szülni, de ezt lehet bárkivel közölni normálisan is, téged ugyanúgy nevelnek, úgyhogy saját magad ellen beszélsz.. Te is járhatnál kukázott ruhákban, ami ingyen van, de rád ugyanúgy költenek, úgyhogy inkább becsüld meg:)
2011. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ez mindig is így volt.

Más felett olyan könnyű a hibát meglátni:(

2011. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
61%
Sőt, gyerek nélkül még sikeresebb lehetsz, mint gyerekkel! Komolyan
2011. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

16:09 jah csakhogy én szted montam anyáméknak hogy szüljetek meg ????

ammeg azt montam h nem akarok gyereket

amit utána irtam azt nem montam anyáméknak csak azt én így gondolom

16:10 igen,ez igaz,mások azért olyan gyönyörüen ellenem fordulnak,de mikor én mondok valakire valamit,akkor már én leszek a kétszinü meg a mindenség -.-

2011. júl. 9. 16:12
 5/39 anonim ***** válasza:
50%

Nem rég volt már egy teljesen ugyan ilyen kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A gyerekes dologra itt az a véleményem, hogy lehet a párod szeretne majd gyereket. Erre még nem gondoltál? Ne legyél önző, hisz apának (és természetesen anyának) lenni csodálatos dolog, és ettől nem foszthatod meg a leendő férjedet/barátodat. Ha van egy kis szerencséd, akkor pont olyan palit fogsz ki, akinek ugyanez a felfogása, mint neked. De erre igen csekély esély van. Amúgy nem csodálom, hogy nem értessz a gyerekekhez, hisz kb. 14-nek saccollak.

2011. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
De örülnék egy ilyen gondolkodású csajnak a környezetemben.
2011. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
3. tudom,szerintem is,mert ha felnőtt koromban nem lenne gyerekem,akkor nem kellene ezzel törődnöm hogy majd az iskolát fogom neki fizetni,meg minden,csak magammal kellene foglalkoznom
2011. júl. 9. 16:15
 8/39 A kérdező kommentje:
az első 16:13: amúgy még 13 vagyok :))
2011. júl. 9. 16:16
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen a világ. Komolyan!

Valaki úgyis mindig le fog szólni téged. (és te is le fogsz szólni másokat)

Nem lehet mindenkinek megfelelni és nem is kell. Gyereket sem akar mindenki. Ez nem bűn, ettől nem vagy kevesebb. (max. a beszűkült látóterűek körében és miért? Mert nem veszik figyelembe a másik embert, amúgy meg semmi közük hozzá!)

Az ember saját magára gondoljon ne másra, mert más sem fog rá gondolni.


A fiúkkal nem kell foglalkozni ebben a korban. Nekem is mondták. És?


A gondolkodásmódod viszont igen is meg fog változni. Most lehet azt mondod, hogy nem, de megfog. És erre te is rá fogsz majd jönni, ha jó pár év múlva visszagondolsz.


Fiatal vagy még és sokat fogsz változni. Hidd el.



@16:13

Ez nem a te dolgod, majd eldönti az a 2 ember, akire ez tartozik és akinek ez éppen aktuális téma.

2011. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nem, nem kérted, hogy szüljenek meg, éppen ezért kéne még hálásabbnak lenned.. Ha kérsz egy kocsit, és megkapod, na kösz, vágytam rá, de ha csak a kezedbeadnának egy legújabb modelles BMW-t, lehet nem lennél ilyen.. Nem az a bajom, hogy nem akarsz gyereket, hanem ez az iszonyatosan bunkó stílus amiben ezt előadod.. Önző vagy, de nem kell rá büszkének lenned.. Ilyen vagy, ennyi, sz*rd le, hogy ki mit gondol, de te ugyanúgy megtalálod másban a hibát, ahogy benned megtalálják.. Első voltam.
2011. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!