Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető? Hogyan tegyem túl...

Szerető? Hogyan tegyem túl magamat ezen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy ideje találkozgatok egy pasival, a dolgok "csúfsága", hogy párja van, ahogy nekem is. Mindketten együtt élünk a társainkkal.

Az elején pont a kapcsolataink mélypontján hozott minket össze a sors, felkeltettük egymás érdeklődését és találkozgatni kezdtünk. A helyzetünk azóta sem oldódott meg, viszont egyre inkább kezdünk egymásba habarodni.

Náluk ráadásul az utóbbi napokban derült ki, hogy lehet útban van a baba, így tripla szemétség lenne, ha ő pont most lépne le, persze nem is tenné meg és ez így van rendben. Az én párom sem ezt érdemli.

Nem történt közöttünk relative semmi testiség, még is borzasztó érzés ez így. Nem lehetünk egymáséi, mert most nem... a kérdés: Találkozgassunk továbbra is titokban, amíg netán egyszer egymásnak nem esünk, avagy szépen próbáljuk meg elfelejteni egymást!?

Jöhetnek ócsároló válaszok, tudom, megérdemlem, de túlteheti magát ezen az ember? Amikor az ész és a szív két külön helyre húz!?



2012. dec. 1. 13:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Nálam a kapcsolat mélypontja kizárja a teherbe esést. A szerelmedéknél nem. Érdekes. Milyen lehet a kapcsolatuk csúcspontja? Miért kellene ócsárolni? Döntöttél, rosszul. Most dönts jól. Ha nem működik a jelenlegi kapcsolatod, zárd le. Függetlenül a másik hapsitól. Nem vagy te kismajom, hogy addig kapaszkodj a régi ágba míg az újat el nem éred. Ő meg ne kamuzzon a vacak kapcsolatáról miközben gyereket gyárt bele. Nem olyan nehéz ez.
2012. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Első válaszoló első mondatát akartam én is írni.
2012. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalka lehetsz még, ha bedőlsz ennek a ,,szerelemnek". Minden szerelem izgalmas és jobb addig amíg csak titokban találkozgatások vannak. Ha otthon mélypont van, akkor nyilván ezt jobbnak ítéled most. De te is tudod, hogy ha ezzel a pasassal élnél, akkor ott is lenne mélypont. Addig amíg csak néha pár órára összefutsz valakivel, addig ne mondd azt, hogy jaj mekkora szerelem! Kár lenne ezért felrúgni házasságokat, tönkretenni gyerekeket hidd el. a szeretői kapcsolat mindig csak egy ábránd amit kerget az ember. Persze könnyebb ebbe menekülni, mint rendbe tenni otthon a dolgokat. Ha meg annyira nem megy otthon, akkor el kell búcsúzni, és keresni egy szabad embert. De amíg szerelmes vagy, úgysem fogod megtenni. Nagyon kevés az olyan ember aki képes az eszére hallgatni.
2012. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
48%
elmondom a sztorimat,velem is ugyanez volt,én szakítottam a párommal,ő a nejével maradt,köztünk volt testiség is,és a nejét választotta,mert a neje előtt majdnem lebuktunk,féltékeny lett,és elkezdett ragaszkodni a férjéhez aki bedőlt neki,és vele akar maradni,hisz eszébe jutott most hogy neki fogadott hűséget.De persze eddig a jővőt velem tervezte.Remélem veled nem ez lesz.
2012. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%
utolsó, te miért reméled azt, hogy egy ember elhagyja a családját? Azért mert a te szeretőd észhez tért és kirakott? Te jobbnak tartod magad a feleségnél, igaz? de mekkora genny vagy te.
2012. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
nem tartom magam jobbnak,egyáltalán nem,csak leírtam a történetemet.Nagyon sok férfi hitegeti a szeretőjét hogy mennyire szereti,elhagyja a családját,és mindig a szerető koppan.Én is beleestem ebbe a hibába,de tanultam belőle.
2012. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Ha a kapcsolatod rossz, zárd le.

A másik pasival való dolog is reménytelen, mivel nyilván nincs mélyponton a kapcsolatuk, ha gyereket csinál bele, és ezután már nem fogja a családját miattad otthagyni. Egyik pasi se járható hosszútávon, mindkettőből szärul fogsz kijönni, ha benne maradsz.


Az ész és a szív nincs ellentmondásban. Hosszabb távon az ész és a szív is ugyanazt akarja: ami neki jó. Itt most neked se a szíved, se az eszed nem boldog se a mostani pasidnál, se a szeretődnél nem lenne az, mivel annak csak egy szerető lennél.


És még egy apró tanács a jövőre nézve: Mindig nagyon vigyázz azokkal a pasikkal, akik a kapcsolatuk "mélypontjára" hivatkozva akarják a nőjüket megcsalni veled. Ugyanis rendkívül gusztustalan személyiségre utal, amit veled is meg fognak tenni. Ha a ti kapcsolatotokban lesz mélypont, akkor ugyanezt fogja csinálni VELED! Vagyis nem neked fog szólni és nem megoldani fogja a problémát, hanem egyből a félredugáson fog gondolkozni. Te ilyen emberrel kapcsolatba szeretnél lépni, aki, ha a kapcsolatában mélypont merül fel, akkor nem megoldáson dolgozik, hanem egyből félredug?

Ezen is gondolkodj el egy kicsit.

2012. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

Ne értsd félre, de nagyon meg fogod ütni a bokádat.

Már leírták sokan a véleményüket és a többséggel egyet értek. Igazából most lefoglal ez a pasi, keresed benne azt, amit a jelenlegi párodtól nem kapsz meg. Szeretetet, figyelmet, kedvességet.


Előbb vagy utóbb tuti lebuktok, most még van lehetőséged dönteni, de akkor már nem lesz, mégha a párod meg is bocsát, soha nem fog bízni már benned. Gondold meg kell-e neked ez a pasi, az elején még minden szép és jó, de eljön az idő amikor a szürke hétköznapokat kell vele is élned, és nem biztos, hogy jobb lesz mint a jelenlegi pároddal.

Ja és meg ne haragudj, de ez nem egy olyan hűde nagy szerelem, amiért egy férfi elhagyná a párját, főleg ha tényleg gyereket vár a nő. Ez csak egy kis kicsampongás még a gyerek előtt.



Én a helyedben tudod, mit csinálnék, két hétig nem beszélnék a sráccal, és minden figyelmemet a páromnak szentelném. Próbálnék a kedvében járni, kedves lenni vele, szeretném a kedvenc kajáját főzném neki. Ha még mindig szeret ő is fog pozitív irányban változni. És nem, nem az első kedves szavadtól fog hasraesni, igenis küzdeni kell. Ha úgy látod, hogy nem változik, leültetném, megmondanám neki, hogy megpróbáltam, nem bírom tovább, változtason ő is, ha nem tesz semmit, fognám a cuccom és mennék. Nem más férfifakkal hetyegnék, lezárnám a kapcsolatot és csak utána keresnék másik férfit, olyat akinek nincsen párja.

2012. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%

szinte ugyanebben a helyzetben voltam tavaly nyáron. mi nem bírtuk ki, h ne essünk egymásnak, igaz, csak pár hónapig tartott a dolog.


jobb, ha lezárod ezt a viszonyt, mert a pasi tutira a leendő családja mellett marad, akármit csinálsz.

nem egy férfinál láttam ezt a szindrómát: megijedt, h jön a gyerek, beújít egy fiatal szeretőt, aztán amikor megszületik a baba, akkor eljátssza a jófej apukát.


nem akartam elszedni a családjától, és most már belátom, h nem volt szép dolog viszonyt kezdeni vele, pláne úgy, h nekem is van egy párom, aki nagyon szeret engem.


azóta néha hívogat a jóember, de max beszélgetek vele, találkozni nem akarok, mert már nem is vonz annyira, és inkább a saját kapcsolatomba fektetem az energiát és az időt.


talán ha testiség is lesz köztetek, akkor egy időre felerősödik a dolog, aztán szép lassan kiég, mert onnantól céltalanná válik.

inkább a pároddal rendezd a dolgokat, vagy szakíts vele. te tudhatod, h menthető-e, avagy sem.

2012. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

A gyerek nem volt betervezve és őszintén jelenleg fogalmam sincs mik a fejlemények. A legutóbbi találkánknál teljesen kétségbe volt esve a pasi, hogy még nincs itt az ideje, nem tudná hirtelen, hogy akarná-e avagy sem. Persze nem csak rajta múlik, de ilyen helyzetben természetesen én azonnal kiállnék a képből. Egy nő sem érdemli azt, hogy a párja mással randizgasson, amíg ő a közös gyereküket várja.


Egyébként, ha jól rémlik leírtam, hogy kizárt, hogy jelenleg kilépünk a kapcsolatainkból. Nem hiteget, elmondta, hogy ő most képtelen megtenni. Ennek ellenére találkozgatunk, csak nem tudom mennyi értelme van ennek. Testiség nem volt köztünk, beszélgetni járunk össze, de minél többször találkozunk, annál inkább azt érezzük, hogy talán kezdenünk kéne egymással valamit, ami a jelenlegi helyzetünkben nagyon nem jó.

2012. dec. 1. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!