Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem, mit tegyek?...

Megcsalt a férjem, mit tegyek? Férfiak véleményét is kérem!?

Figyelt kérdés
2009-ben házasodtunk össze, született 2 lányom a kicsi lány súlyos szív beteg volt, műtét alatt sajnos meghalt. Míg én a kórházban voltam pici lánnyal ő mással hempergett! mit tegyek?? nagyon fáj a szívem!
2012. dec. 2. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Mit tegyél? Mérlegelj:

a.) elhagyod, idővel kihevered a dolgot, egyedülálló anya leszel, de esélyed lesz a későbbiekben egy boldog(abb) párkapcsolatra.

b.)vele maradsz, megbocsátasz, de mindennap eszedbe fog jutni a dolog, néha majd kitör belőled, és akkor még a palinak áll majd feljebb, hogy miért vágod a fejéhez, ha egyszer már megbocsátottál. Állnadóan gyanakodni fogsz, soha többet nem tudsz majd benne megbízni, önbecsülésed nulla lesz. És talán később is megcsal...

2012. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Ezt komolyan nekünk kell megmondani? Csodálkozom, hogy tudsz a megcsalásról, és még vele vagy....
2012. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Nehéz kérdés. Vannak, akik azt mondják, egy-egy ilyen esetet jobb szó nélkül (de tényleg) hagyni, mert (furcsa lehet, de gyakran így van) megerősíti a házas felek kapcsolatát.

Nem tudom, milyen most köztetek a viszony. Ha már elromlott, akkor már szinte mindegy, miért.

Kívülről nézve megütközést kelthet (és gondolom neked is ez fáj a legjobba), pont akkor történt, amikor nagy volt a baj. Nem ismerhetjük őt, de lehet ez egy természetes vészreakció is. Nem feltétlenül felelőtlenség, nemtörődömség. De mondom, mi ezt innen nem tudjuk eldönteni. Sokan vagyunk úgy, hogy a nagy lelki terhelést nem tudjuk elviselni, s valami kitérő lépést teszünk. Lehet, akkor összeroppant volna, ha nincs ez a kalandja.

2012. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

fel kell rugdosni az ilyen férget!!!!

Mi az,hogy mit tegyél?Közös gyermeketeket műtik,meghal és neki a legnagyobb problémája hogy éppen megfarkalhasson valakit?

Fújj,ember nem maradna belőle,amit leművelnék vele.

2012. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Én elhagynám.
2012. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Neki is ott lett volna a helye melletted a kórházban, nem más nő ágyában. Én ezt biztos, hogy nem tudnám soha megbocsájtani. Az ilyen számomra nem ember.
2012. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

Nézzük reálisan, ha annyira el akarnád hagyni, akkor már megtetted volna tehát inkább arra hajlasz hogy megbocsátasz neki.


Nézzük reálisan a dolgokat, van egy élő meg egy halott gyereked, szal több szempontból is hátrányos helyzetből indulsz ha mondjuk kidobod a férjed és újra párt akarsz találni. Persze ez önmagában kevés érv a megbocsájtás mellett, de ezt is vedd számításba. Ha újra meg tudsz bízni a férjedben akkor bocsáss meg neki, aztán lehet hogy megint megcsal, de akkor már tudod hogy ő ilyen és jobb megszabadulni tőle.


Kidobhatod most is, de mi van ha az csak egy egyszeri megingás volt? Aztán mi van ha később nem találsz párt, meg ott a gyerek is aki mindig össze fog vele kötni. Szóval nem biztos hogy megéri hirtelen haragból dönteni.

2012. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Enis elhagynam , valoban melleted lett volna a helye .... Aztan azt meg vegkepp nem ertem hogy miert vannak lepontozva azok akik nem maradnanak egyutt egy ilyen emberrel . Azert nagyon elgondolkodtato hogy amig az anya a korhazban volt a beteg gyeremekevel addig ennek az embernek volt kedve massal hemperegni !
2012. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Kövezz meg érte, de én is a harmadik véleményén vagyok. Lehet, csak menekült a baj elöl. Persze, nem erény. Ezt el kell ismerni. De ha így volt, az nem ugyanaz, mintha csak úgy hetyeget volna. Ha egyszeri eset volt, aminek vége, s egyébként rendes hozzád, akkor lépj túl ezen. Beszélgettetek már erről? Ő mint mond?
2012. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz kapca lenni akkor lelépsz.
2012. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!