Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnám meg a...

Hogyan változtathatnám meg a párom véleményét és/vagy én hogyan változtathatnék a helyzeten? Elhanyagolva érzi magát.

Figyelt kérdés
A párom kifogásolja, hogy mire este hazaér én már hulla fáradt vagyok. Szerinte az itthonlét még 2 gyerekkel sem lehet ilyen fárasztó. Próbálok vele több időt tölteni kettesben, de arra tényleg nincs energiám, hogy ha ő itthon van akkor lessem minden kívánságát. Ha megkérem, hogy foglalkozzon a kicsikkel, akkor persze segít, egészen addig, amíg játszani kell velük vagy a picuri mélyen alszik. Ha valamelyik éhes, nyűgös, beteg, hisztis, sír vagy tisztába kell tenni, akkor persze jön, hogy anyura van szükségük.
2012. nov. 19. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
egy hétvégére nem tudja valaki elvállalni a kicsiket? tartsatok együtt egy igazi hétvégét. Tévénézés, szeretkezés a lakás többi pontján, gyertyafényes forró fürdő, vacsi, erotikus masszás, vegyél szexi fehérneműt, trats divatbemutatót. stb
2012. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyszülők nyugdíjasok már? a közelben élnek?
2012. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen a közelben vannak, de már ők is segítségre szorulnak és egy 6 hetes babát amúgy sem szívesen bíznék másra.
2012. nov. 22. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs,- lehet hogy hülyeség- de a fáradtság ellen lehet tenni. PL. igyál egy kávét(kólát mielőtt hazaér a férjed, h rá is legyen energiád. Persze ez nem tartós megoldás, de a férjednek szerintem már az is jól esne, ha egy héten 1-2-szer azt tapasztalná, amit szeretne.
2012. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindketten hibásak vagytok és csak ketten tudtok változtatni a dolgon.


A párodnak meg kell értenie hogy nem egy sétagalopp két gyerekkel otthon az élet.


Neked pedig változtatnod kell mert ha valaki azt érzi hogy elvan hanyagolva azt nem lehet rosszul érezni.


Én 3 hónapja szültem és rengetegen, még a védőnő is figyelmeztetett arra, hogy oké hogy most bekerült egy baba a képbe és minden gondolatom ő körül forog de a férjemet sem szabad elhanyagolnom mert nagyon sokan esnek ebbe a hibába, ahogy te is.


A felfogásodon kell változtatni. Sokat gondolkodj hogy hogyan tudnál jobban oda figyelni a párodra.


Én pl olyan apróságokkal tartom a tüzet a kapcsolatunkban hogy amire hazaér, csinálok egy kávét a férjemnek. Szoktam szerelmes üzeneteket hagyni a papucsában. Napközben írok neki SMS-t mennyire szeretem. Apró dolgok ezek, de hidd el, sokat jelentenek.

2012. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hajlandó pelenkát cserélni a gyerekén...? Milyen apa az ilyen...? Szóhoz se jutok.

Meg kell beszélnetek a dolgokat, más megoldás nincs. De gyorsan, még mielőtt elfajulnak a dolgok, nehogy késő legyen. Sok sikert!

2012. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint már írtam is, odafigyelek rá, de napi 3 óra alvás mellett tényleg nincs energiám körbeugrálni. Kávét szerintem már túl sokat is iszok, de egyébként nem tudnám végigcsinálni a napot. Próbálok neki kedveskedni,de ez úgy tűnik kevés és nem tudom mit tehetnék még. Tudom, hogy hiányzik neki, hogy csak vele foglalkozzak, de ez mostanában nem jön össze.
2012. nov. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!