Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jövök ki az anyámmal...

Miért nem jövök ki az anyámmal? Ő utál engem!

Figyelt kérdés

az anyám folyton lehord mindennek,pedig jo kislány vagyok:)

Egyszerűen utál!

Mindig belémköt, és nem hagy békén. Az utóbbi pár évben egyszer sem hallottam tőle hogy "szeretlek", vagy nem kaptam tőle ölelést, sőt semmit, csak "utolsó mocskos rohadt k.urva".

veletek is van ilyen??? :( :( :( :( :(



2012. dec. 3. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te hibád, sajnos azért van, mert bárkinek lehet gyereke, azt nem korlátozza semmi.


Sajnos anyukád nem százas.

2012. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én soha nem hallottam egyik szülömtől se hogy szeretlek. Mikor én mondtam nekik, akkor csak fintorogtak.

Emészd meg. Sajna van ilyen. Én hamar elköltöztem otthonról, jó messze. Krácsonykor szoktunk találkozni (bőven elég)idén ki is marad.

Nagyon szerettem, volna ha nekem máshogy alakul az életem de rájöttem hogy csak a jövőmet változtathatom meg.

Jeleneleg boldog vagyok és sok jó barát vesz körül, akik olyanok számomra, mint egy család. És a párommal is nagyon jól megvagyunk.

2012. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz anyáddal, nem normális, nem anyának való.Ha ad valamit, fogadd el, de szeretetet ne nála keress.Inkább más rokonoknál, barátoknál.Majd ha lesz gyereked, ő igazán szeretni fog és remélhetőleg te sosem fog ilyen ocsmányságot mondani rá.
2012. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne rágódj rajta, hanem fogadd el. Tudom, nehéz, de el kell fogadnod, hogy ő ilyen. Ha már végképp nem megy, akkor költözz el valamelyik rokonodhoz.
2012. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen,én anyum egy nagyon boldogtalan,végtelenül pesszimista nő,én mindig igyekeztem a kedvében járni,de a ridegségen kívül mást nem igazán kaptam tőle....

Én is azon vagyok,hogy normális,és boldog életet tudjak magamnak kialakítani,hisz ha évek alatt nem változott......

2012. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És a ti anyutok iszik?

Mert hát sajna az enyém már kb 4-5 éve hozzányult az alkoholhoz!

Mostmár kezdek beletörödni hogy nem szeret, már így 20 évesen, csak a kis hugom sajnálom, mert legtöbbször vele is ugy beszél:( :( :(

2012. dec. 4. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!