Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belüli lopások?...

Családon belüli lopások? Anyám tolvaj?

Figyelt kérdés

Anyám rendszeresen ellopja a pénzünket és nem tudom,hogy ,ha feljelentést tennék akkor mi történne?

A fiam kapott 200 dollárt és eltűnt a lakásból pénztárcával együtt és senki más nem férhetett hozzá a pénzhez.

Ez nem az első.

Baj az,hogy egy háztartásba vagyunk. :(



#lopás #bűntett.
2012. dec. 3. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A patkányfogó és a videó jó ötlet.

Ha nem tudjátok rábizonyítani, akkor hiába szóltok neki. Nem lehet békésen elintézni. Ha nem az övé a ház, akkor áljatok a sarkatokra és mondjátok meg, hogy ha nem viselkedik, mehet otthonba.

De én végső, csendes, de csúnya megoldásként azt ajánlanám hogy: lopjatok tőle. Jó, tudom hülyén hangzik. De mikor megjön a nyugdíja, lopjatok tőle egy nagyobb összeget. Így saját bőrén fogja megtapasztalni, milyen érzés. Akkor lehet máskor meggondolja, hogy megkurtítsa-e a családtagjait.

2012. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

áááá

aki beteg, vagy gonosz, azon ez nem segít.

Ez 3-12 éves korban lehet módszer, idős asszonynál mér nem.


Szenved valamiben szükséget? Van valami nagy álma?


mennyire ismeritek? (néhány családot elnézve nem is olyan hülye ez a kérdés)

2012. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az ingatlan az én és a fiaim nevén van.Az Anyám költözött hozzánk amikor a 3.férjével sem jött ki jól.Volt neki háza ,de az a 2.férjével el adták és a pénzt elköltötték. Ennek már 12 éve.

Ezt a lakást a volt férjemmel vettük és én amikor elváltam lízing terheléses hitelből kifizettem. Most annak nyögöm a részleteit.

A második férjemmel együtt élünk és a két fiammal és persze az Anyám aki bekönyörögte magát.

Ezt azért mondom ,mert 16 évesen kidobott és már meg volt mind kettő gyerekem mikor jelentkezett,persze akkor is segítséget kérni.,,,De ez egy másik téma.

2012. dec. 6. 13:57
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

hát, érdekes,

te pedig jó szívű vagy

2012. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sajnos igen jószívű vagyok. Itt nálunk ebbe a kisvárosba mindenki ismer. Mondják is ,hogy ők rég kidobták volna.

De nem ez a baj,hanem még lop is és még hozzá nagyon utálatos.

2012. dec. 7. 07:06
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kitenném akkor, sajnálom. :-(
2012. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez ház-e vagy lakás. Ha ház akkor megoldás lehet, ha csináltok neki egy kis melléképületet, saját lakrészt, szoba-konyha-fürdőszoba (persze ha van rá némi anyagi keret) teljesen felszerelve, ahol élhet nyugalomban, meg ti is a saját részeteken. A Ti lakásotok pedig legyen kulcsra zárva, ha nem vagytok ott. Jobb megoldás nincsen, ha az öregasszony ennyire megbízhatatlan.Azok után amit veled tett fiatalon még örülhet ennek is!
2012. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sajnos panelbe lakunk.A szobánkat már zárjuk,de ha otthon vagyunk nem zárjuk be és a pénz azalatt tűnt el amikor otthon voltam.

Az meg hogy magunk után zárni keljen az ajtót ha otthon vagyunk mégis csak nonszensz.

2012. dec. 17. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!