Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belüli erőszak...

Családon belüli erőszak megoldása a sok gyerek? Léteznek ilyen idióták?

Figyelt kérdés

[link]


Felháborító.

Fiatal nő vagyok,eszem ágában nincs 30 előtt szülni.

Mégis miből?

Párom verjen el akkor mert betöltöttem a 25-öt és még nincs 3 gyerekünk?

Ezt hogy képzelik?


Vélemény?


2012. szept. 11. 09:35
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%

Azt,hogy mikor vállalnak gyereket,mindenkinek saját magának kell eldönteni.

Az viszont igaz,hogy ideálisabb lenne 30 éves kor előtt szülni.

2012. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

Ideálisabb lenne persze.

De onnantól hogy már nem az az idő van amikor 1 fizuból nem hogymegélni,hanem jól élni lehetett 2-3-4 gyerekkel,akkor hogy?

Ebbe nem gondolnak bele?


De igazából a kérdés arra irányul,hogy hogy hozhatják párhuzamba azt hogy ha a nő szül 6 gyereket,akkor nem lesz megverve?

2012. szept. 11. 09:50
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nem vagyok én tenyészkanca, hogy a kormánynak leszüljek 4-6 gyereket és "aztán lehet érvényesülni". Vajon otthon a feleségeiket is így tartják? Vagy a feleségeik is így gondolkodnak?
2012. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
1%

> Mégis miből?


Azért olyan sokba nem kerül ám egy gyerek, gondolom a rokonság bőven ellátna kisrucival. A családi pótlék majdnemhogy fedezi a kiadásokat is.

2012. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Nem kerül sokba a gyerek?


Ha nem rongyos ruhákban akarod járatni,ha normálisan akarod etetni,jó iskolákba akarod járatni,különórákra,stb,akkor igenis sokba kerül.


Nem mindenki akarja a szülők nyakára szülni azt a gyereket,aki majd felnő...hanem meg akar neki mindent adni amit lehet normális keretek között.

2012. szept. 11. 09:57
 6/55 anonim ***** válasza:
92%
T. Almadea! Neked biztosan nincs egy gyereked sem. Különben nem írnál olyan marhaságot,hogy a családi pótlék majdhogy nem fedezi a gyerek eltartását! Legfeljebb kenyérre,tejre elég.
2012. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még mindig nem fogják fel, hogy lehet, hogy jobban élnénk, ha kevesebben lennénk.


Ráadásul mit érdekli őt, hogy 60 év múlva mi lesz itt? Már rég halott lesz.

25/L

2012. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
13%
Ahham, nekem 2 gyerekem van, okostojás, szerintem meg neked nincs. A ruhát, cipőt teszveszről veszünk, zsírúj Nike stb. cipőt lehet boltolni onnan tényleg aprópénzért, nézd csak meg, mégis meddig van egy picibabák egy cipő? Plusz turizunk és a rokonság is ellát minket. Nagyon-nagyon szépen járnak oviba, bölcsibe. A kaját megtermeljük nekik a kertben. Nem iszunk, nem dohányzunk. A rezsink ugyanannyi, mintha nem lennének. Nincsenek elhalmozva játékboltnyi cuccal, kevés van, de nagyon okosan választottunk, azokat is jobbára szülinapra, karácsonyra nagyszülők, nagybácsik. Soroljam még?
2012. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

sorold


én akkorse szülök úgy hogy "majd a rokonság eltart"...

2012. szept. 11. 10:12
 10/55 anonim ***** válasza:
93%
Családi pótlékból gyereket?? Te nem vagy jól! Igenis több a rezsi, mert több áram, víz fogy, többet kell fűteni, eleve nagyobb lakás kell az embernek, ha gyereke van, mert azokat a gyerekeket valahova tenni kell. Márpedig ha több a gyerek, nagyobb a lakás, nagyobb a rezsi. Ha kevesebb a gyerek, kisebb lakás is elég kisebb rezsivel, ez logikus. És senki ne jöjjön azzal, hogy régen is elvolt egy szobában egy egész nagycsalád, mert ezen az elven elindulva a barlangba is visszamehetünk. A kaja is többe kerül, mert a gyerekek esznek és nem fotoszintetizálnak, viszont nem mindenkinek van kertje amiben megtermelheti, én pl. a panel erkélyén nemigen fogok krumplit vetni. Nincs ingyen a tankönyv, az iskolai felszerelés, a gyógyszer, a különóra, a bérlet, bútor, számítógép, stb. Nem lehet ennyire leegyszerűsíteni, hogy a vateráról veszünk ruhát, aztán majd az ötödik is ugyanabban jár. Én is szoktam vaterázni a gyereknek, turiba is járok, de ettől még k..va sok pénz elmegy a gyerekre. A múltkor számoltam ki, egy év kiadása alapján havi szinten 90.000.- Ft megy el egy gyerekre. Sajna Pesten, panelban távfűtéssel nemigen lehet spórolni a rezsin, és nem etethetem a gyerekeket vajas kenyérre rakott tesco párizsival egész életükben. Nem fogok öt gyereket szülni a nyomorra, inkább van kettő, de azokat tisztességgel nevelem. És lehet nyugodtan rasszistázni, de a t..köm tele van azzal, hogy én dolgozom, fizetek adót, járulékot, tb-t, mindent, és ebből szépen felnevelnek a putrisoron családonként 5-8 gyereket. Igaz, hogy csak a nyomort és a tudatlanságot termelik újra, de hát milyen szépen gyarapítják a nemzetet abból, amiért más dolgozott meg. Ilyen lehetőségek, kilátások mellett szüljek ötöt?? És akkor az még a családon belüli erőszak ellen is kvázi védőoltásként működik? Istenem, ez a sok agyhalott barom a parlamentben...
2012. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!