Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez ellen tenni valamit?...

Lehet ez ellen tenni valamit? Már elviselhetetlen

Figyelt kérdés
panelházban lakom, és a felettünk lévő családban, borzalmas állapotok uralkodnak. Az anyuka ÁLLANDÓAN ÜVŐLT a gyerekével... Minden egyes nap! Annyira hangosan, hogy minden szót tisztán és érthetően hallunk. Eszméletelen trágár módon beszél, olyanokat mond a gyerekének, mint pl. takarodj, fogd be a p*fád, kussoljál , normálatlan sz*rházi, te büdös féreg, és még sorolhatnám, de leírni nincs gusztusom ezeket a szavakat... Eszméletlen zavaró, és nem csak azért, mert az én családom nyugalmát is zavarja, hanem mindannyian nagyon aggódunk a kislányért, amiért ilyen körülmények között kell élnie. Szerintetek tudnánk ez ellen tenni valamit?

2012. okt. 24. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
először is ti szóljatok utána meg valami hivatalnak vagy talán közös képviselőnek szóljatok hogy mi a helyzet..
2012. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyan szólhatnék? kopogjak be és oktassam ki az anyukát?
2012. okt. 24. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha találkoztok a liftben vagy a lépcsőházban említsd meg neki. Vagy idézz abból amit hallottál tőle. Akkor talán elszégyenli magát. Eset leg mondhatod neki durvábban is, h ő fogja be azt ami a lónak van. Mert nem vagytok süketek és kíváncsiak sem. Le kell kicsit járatni, Hátha észbe kap.

Ha ez sem megy akkor be kell jelenteni a gyámügynél, vagy névtelen feljelentédt tenni a tendőrségen. Ha úgy is állandóan kiabál könnyen lebukik. Nem fogják elvenni tőle a gyereket ne aggódj. Csak ráilyesztenek picit, meg később is ellenőrzik.

2012. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha szólsz neki és utána feljelented rendőrségnél/gyámügynél, egyből rád fog gondolni. Onnantól nyílt lesz a háború, mert a leírásod alapján nem egy olyan nőről van szó, aki elgondolkodna magán.


Attól függ, mi a fontosabb nektek. Ha "csak" a nyugalom, akkor szóljatok, hogy áthallatszik minden és halkabban üvöltsön. Viszont ha a gyerek is, akkor egyből lehet menni a gyámügyre, bár kicsi az esély a változásra.


Sajnos az ilyen gyerekekből lett megkeseredett, elveszett, gyűlölködő felnőttek kérdéseivel van tele a GYK.

2012. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a szomszédom a gyakran dühöngő férjre olyan lazán szólt, nekem tetszett és szerintem hatott is.

folyamatosan úgy balhéznak, hogy az asszony kivágja a pasi cuccait, a pasi a folyosón ordít, az asszony meg kifelé. a szomszédom meg egyszer kinézett és odaszólt, de amolyan álmos, ásítós, nyugodt hangon, hogy nem unjátok még? mert én nagyon. hát csend lett :)


szóval valami laza stílusban előadni valami lazát. szerintem jó megoldás.

2012. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyél névtelen bejelentést a gyámügyön! A kislány miatt, ne bagatellizáld el a problémát! Undorító az ilyen szülő, tenni kell ellene valamit.
2012. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem az én alsó szomszédom alatt laksz?

Ott is üvölt a nő reggeltől estig.De komolyan üvöltve költi a gyereket,üvöltve mondja neki hogy mi az hogy megint reggelizni akar,stb stb.

szomszédokkal beszéltük,régebben kihivták a gyámügyeseket hozzájuk,de persze olyankor nem ordit,a kislány pedig fél annyira hogy nem mondja.

Nem tudom mit lehet még tenni.

Elég zavaró hogy hétvégén se lehet aludni tőlük.

2012. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a gyámügynek szólnék.
2012. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!