Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szemében miért "halálos...

A nők szemében miért "halálos bűn", ha néha elmegy a férfi a kocsmába?

Figyelt kérdés
Nekem is mindig ki volt akadva anyám, aztán miután külön költöztünk, most az asszony is. Pedig nem mindennapos, és ha elmegyek is, nem asztal alá iszom magam, hanem 1-2 sör mellett elbeszélgetek a barátaimmal. Mégis anyám meg a feleségem szerint is ez egy elítélendő dolog.
2012. dec. 3. 20:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak szemében miért "halálos bűn", ha néha elmegy a nő a shoppingolni?
2012. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%

Tudatalatt rettegnek hogy félholtra verjük őket, vagy csúnyákat mondunk kötekszünk

Kb ezek jellemzik, egy kocsmai betérésünket, majdnem minden hapsinál

20/F

2012. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
fogadjunk nem csinálsz otthon semmit, nem foglalkozol a gyerekkel, ha van. az asszony(szebben is kifejezhetted volna magadat)meg otthon vigyáz a gyerekre és nem tud elmenni sehová. na ezért.
2012. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
Miért, az? Lehet, hogy mivel nem lakunk együtt, azért nem gondolom, hogy ez szörnyűség, de tényleg nem gondolom. Nekem kikapcsolódás, ha otthon megnézek pár csajos műsort, felrakok egy arcpakolást és sütök egy tálca sütit (én már csak ilyen otthonülő vagyok), neki az, ha a barátaival elmegy és bedob pár sört. Inkább, mint hogy állandóan együtt töltsük a hétvége minden napját akkor is, ha a másiknak mehetnéke van vagy épp egyedüllétre vágyik.
2012. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mindent megcsinálok itthon, csak néha vágyom egy kis kikapcsolódásra.
2012. dec. 3. 20:49
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

# 1

Egy sörözés a spanokkal meg van egy ezresből egy soppingolás meg kicsit többől ;)

2012. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

mi az a néha? heti mennyi?

az én párom is el szokott menni, heti egyszer kb, és vicc de én is. a volt osztályommal akik évek óta tartom a kapcsolatot, mi is megiszunk egy-két sört, esetleg a csajokkal valami lájtos kis koktélt, aztán beszélgetünk jókat, kivel mizu

ebben nincs semmi, de azért heti 3-4 alkalommal, lehet én sem örülnék, bár nem tudom

2012. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%

utolsó


a férj dolga,hogy pénzt keressen, nem?

ja nem,mert akkor a nő pénzéhes ribi. de azért a nő csináljon meg mindent otthon egyedül, foglalkozzon a gyerekkel.:)

2012. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
Attól fél, hogy részeg leszel és megkívánsz egy idegen nőt.
2012. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kistelepülésen lakom, itt tényleg lenézik azt aki kocsmába jár. Általában a legalja alkoholisták törzshelye, szóval szégyennek számít. Lehet, hogy a feleséged is így gondolja.
2012. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!