Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy nő nem mer a férfi szemében nézni? Zavarba van esetleg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
titkol előle valamit
2011. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem párkapcsolatban mondom...hanem mondjuk akit kicsit jobban ismersz már...de semmi nincs köztetek..
2011. nov. 15. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
nem csak párkapcsolaton belül lehet tikolozni... valszeg fél h olyat "látsz" a szemében amit ő nem akar
2011. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, vagy nem mer rád nézni, mert valamit titkol előtted. Esetleg zavarja valami az arcodon, de nem meri elmondani.
2011. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na jó de ő valójában nekem senkim és sok közünk nincs egymáshoz,tehát nem ismerjük egymást lényegében..
2011. nov. 15. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Zavarban volt.
2011. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam észrevehetően kerülni valaki pillantását, ha tudom, hogy tetszem neki (ő is nekem), de nem akarok tőle semmit.
2011. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En pontosan ez a tipusù nõ vagyok, ha kezet fogok egy férfival, hirtelen lekapom a szemeimet róla, mert valóban zavarba jövök. De szerintem ez mindazért, mert sok férfi kiprovokàlja az ilyen viselkedést. Ha az ember kedvesen mosolyog,akkor azt hiszik kész, kezdõdhet valami.Igy oldom meg, hogy érezze nincs esélye nàlam.Biztosan nem jó szokàs.
2011. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Zavarban van. Én is szoktam zavarban lenni és ilyenkor nem tudok a fiú szemébe nézni és ez nagyon zavar, mert amúgy fontosnak tartom, hogy a szemébe nézzek annak, akivel beszélgetek. Így rajtam hamar észre lehet venni, hogy tetszik valaki :D


19/L

2011. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Robinak hívnak?
2011. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!