Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok szerelmes, mégis...

Nem vagyok szerelmes, mégis jól esik a közelsége?

Figyelt kérdés
Vágyom rá, mint barátra, ugy mint senki másra. Jól esik a társasága. De nem tudnék vele testi kapcsolatot elképzelni...sőt, ez a gondolat taszít is. Lehet ebből valaha is több, mint csupán barátság? Több éve ismerem már. Azért kérdem, mert ő pedig többet szeretne tőlem, nem rudom, mit tegyek?
2011. márc. 3. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem így ment tönkre egy "barátságom". Én nagyon jókat beszélgettem vele, meg jól elvoltunk, de nem jött be , mint pasi. Ezen ő felhúzta az orrát, mert félig meddig kibökte, ő többet akarna....Jobbnak láttam inkább ráhagyni, és megszakadt a barátságunk.

Néha gondolok rá, hogy miket beszélgettünk, meg milyen lüke viccei voltak, de nem hiányzik, és nincs hogy "jajj, mégse kellett volna..."

Nekem így jobb.

2011. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már hogy lehetne, ha taszít még a gondolat is???
2011. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából meg kellene beszélned vele, hogy tudja-e/akarja-e úgy folytatni a barátságot, hogy semmilyen esély sincs arra, hogy vonzódsz hozzá.. Ha ezt így elfogadja, nincs gond. Csakhát ált. ez szokott lenni a bökkenő....
2011. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen helyzetben vagyok...ráadásul a fiú szerintem azt hiszi,hogy járunk is...bár nem mondtuk ki hivatalosan(csók volt köztünk többször,de nem éreztem közben semmit)...most sajnos nekem is döntenem kell és megkell neki mondanom,hogy sajnos ez így nem megy tovább...félek,hogy elvesztem,de nem szeretném becsapni sem Őt sem magamat...
2011. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
tedd szét a lábad bébi,aztán majd belejösz:) (te fapina:)
2011. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Testi vonzalom nélkül egyszerűen nincs értelme összejönni valakivel.
2011. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is így vagyok :). már 4 éve nagyon jó barátok vagyunk. elején volt hogy udvarolt meg hasonlók de én egy másik fiút választottam akivel még mindig együtt vagyok. persze neki ez nagyon nehéz volt. őrületesen szerelmes volt belém.. mostanra már nem úgy néz rám mint "szerelmére". őt igazából még mindig zavarja a helyzet, de minden oké. sokszor aludtunk együtt és semmi az ég világon nem történt közöttünk.ő is tudja a szabályokat és én is.

szerintem mond meg neki hogy te nem szereted őt, nem jön be neked, és imád veled lenni de nem úgy tekintesz rá mint akit meg szeretnél kapni. ha nem ért meg akkor hát baj van.... :/. időbe fog telni mire kihever téged :( nyíltan, őszintén beszélj vele :)(a legfontosabb dolog!!!)


L*-*

2011. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bszki, utálom az ilyen sztorikat, az ilyen helyzetekben egyértelműen a férfi a hibás. A nőnek persze, hogy kényelmes, hogy nem egy, hanem két férfi is nagyon lájkolja (hehe).


Az ilyen férfi nem látja be, hogy egy olyan nőt akar, akinek ő nem kell. Nem is akarja felfogni. Nehéz is elfogadni a helyzetet, ha az ember fia szerelmes! Mindig reménykedik és álmodozik.


Ha a nő normális és látja, mi a szituáció, akkor megszakítja teljesen a kapcsolatot a férfival!


Kérdező: ha valóban barátodnak tekinted, akkor fontosak neked az érzelmei is, de hidd el, azzal bántod a legjobban, ha magad mellett tartod barátként, míg ő szeret. Azzal kevésbé, ha valóban megbántod és elzavarod, megszakítod vele a kapcsolatot! Csak jót teszel neki ezzel!


Ja és nem írtam a női oldalról: a nő meg abban reménykedik, hogy a férfi majd rájön, hogy ez tényleg egy erős barátság és így is érez majd. Persze, mint a mesében. De csakis ott.


Ennek a barátságnak így is úgy is lőttek már!

2011. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megtenni, hogy "elmenekülök", mert egy városban, egy társaságban vagyunk. Megszakítani vele a kapcsolatot azt jelentené, hogy megszakítom a többi közös barátunkkal is...de az biztos, hogy sokkal könnyebb lenne,ha nem látnánk egymást.
2011. márc. 4. 23:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk is már erről,de a helyzet sajnos nem változott..
2011. márc. 4. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!