Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik/kell/lehetek-e még a...

Illik/kell/lehetek-e még a keresztanyja a kislánynak, ha az ex vőlegényem a keresztapa, az ő családtagja?

Figyelt kérdés
Az exbarátommal együtt voltunk 9 évet, közben 3 éve lett egy kis keresztlányunk. A kicsi az ő unokatestvérének a gyermeke, tehát őt kérték fel elsősorban, én csak társultam. Átlag havi egyszer találkoztunk vele. Ilyenkor mi a szokás? Kell nekem még keresnem, vagy nem is illik? Jó a viszonyom a szülőkkel, ha nem is baráti, de jól elvagyunk, a kislányt is nagyon szeretem.

2012. dec. 4. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a keresztlányod marad hogy ti szétmentetek
2012. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd akkor keresd, beszélj a szülőkkel, hogy te továbbra is szeretnél a kicsi keresztanyukája maradni. Ha nincs a szakításotok mögött semmi nagy családi dráma, akkor biztos örülni fognak neked :) Max, ha nem olyan az exbarátoddal a viszonyod, ő lesz ott a szülinapokon, nem te, de akkor majd pár nap múlva felköszöntöd.

A mi családunkban is volt hasonló eset. A keresztfiam bátyának a keresztszülei is szétmentek, ott a keresztapa nem ment többet. 5 éves volt akkor a ksifiú, nagyon rosszul esett neki. Igaz túlélte :) De akkor sokszor mondogatta, hogy neki nem jön többet a keresztapja.

2012. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, beszélj a szülőkkel, hogy Neked ez a szakítástól függetlenül fontos, hiszen megszeretted a kislányt, biztosan ő is Téged. :) A keresztszülőség egy életre szól, szerintem kár lenne ezt megszakítani emiatt. A kislánynak is jobb, hogy eggyel több ember szereti őt, számíthat még valakire az életében a családján kívül is.
2012. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan keresd őt, te akkor is a keresztanyja maradsz!
2012. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!