Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom...

Mit tegyek ha a barátom keresztanyja lek. Rvázott?

Figyelt kérdés

tegnap volt a barátom szülinapja és a családjával együtt tartotta meg és elhívtak engem engem is. minden okés volt amíg egyszer a keresztanyja elhívott engem beszélgetni egy másik szobába és akkor ott lek.rvázott meg olyanokat mondott hogy tönkreteszem a keresztfiát meg ilyenek...szerintem semmi oka nem volt meg rá és a barátom szerint se. szerintetek mit kéne csinálnom hogy jobban megkedveljen?:O:)

ja és azért izgat ennyire a dolog mert a barátom anyukája már nem él és a barátomnak a keresztanyja szinte olyan mint az édesanyja:)

és normális válaszokat kérek!!:)) köszönöm előre is:D



#barát #lek.urvázott #keresztanyja
2012. júl. 22. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Közöld vele, hogy akkor a barátod meg egy krvapecér, ő pedig egy irígy disznó, mert még a villám se b@ssza meg :P
2012. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszön a választ második:P
2012. júl. 22. 01:14
 3/13 A kérdező kommentje:
*köszönöm
2012. júl. 22. 01:14
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

"szerintetek mit kéne csinálnom hogy jobban megkedveljen?:O:) "

Lek*rvázott, és még a seggét akarod nyalni? Te nem csak k*rva vagy, hanem ostoba is!


És hogy mit tegyél? Törődj bele!

2012. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne foglalkozz vele, biztos nincs ki a 4 kereke.
2012. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Azt nem mondta mivel, miért teszed tönkre a fiúka életét?


Egyrészt egy ilyen nőnek nem akarnék megfelelni kiosztanám rendesen akkor is ha az akárkinek az akárkije. Alaptalanul nincs joga így lealázni valakit. Az ilyennek ne akarj tetszeni.Tehetsz, amit akarsz úgyse fogsz bevágódni nála. Nyilván érzi, hogy mit jelent a keresztfia számára és simán átvette az anyuka szerepét és élvezi. Lefogadom nincs saját gyereke.


Másrészt meg a barátodnak kéne, hogy esze legyen és megvédjen téged ha tényleg szeret. Szeretet ide-vagy oda, ha a barátod szerint sincs igaza keresztmuternak akkor meg kell mondania neki. Ha megsértődik ezen az őt minősíti. Ha erre se képes akkor milyen férfi válik belőle?

Nem kéne ennyire személyfüggőnek lennie talán kinyithatná a szemeit és észbe kaphatna milyen ember a keresztanyja. Ideje végleg eltemetni anyukát és felnőni nem pedig pótmamát keresni, aki mindenbe beleszól és akire úgy néz, mint a szent tehénre.


Bocs ha goromba voltam de tudod az ember ha igazán szeret valakit akkor nem viselkedik ilyen gorombán sem vele sem a a választottjával akkor sem ha negatív véleménye van.

Egy intelligens, kulturált ember nem így adja elő. Keresztanyuka egy kissé paraszt volt. Ezzel az imádott keresztfiát is megsértette.


Én is keresztanya vagyok van egy hét éves keresztlányom. A pasizástól még távol van de sose aláznám így le a párját. És úgy alapból egyetlen embert sem. Ha valami nem tetszene akkor vele négyszemközt elbeszélgetnék, elmondanám a véleményem és megkérdezném ő, hogy látja a dolgokat.


Tudom, hogy fáj de a legjobb ha kikerülöd és nem foglalkozol vele. Egy ilyen ember nem érdemli meg, hogy figyeljenek rá és küzdjenek a szeretetéért. Azt hiszem ő egy kicsit szánalomra méltóbb, mint te.


Szerintem a barátoddal kéne elbeszélgetned alaposan. Hogy ő hogyan gondolja, hogy elbeszélgethetne a keresztmamával egy kicsit arról, hogy nagyon megbántott, meg arról is, hogyan illik normálisan véleményt nyilvánítania pláne az ő kedveséről.

És tudnod kell, hogy a barátod szerint közétek állhat-e a keresztanyja, fontos-e neki annyira, hogy bármit elnézzen neki? Ő hogyan látja a jövőtöket?

Ideje lenne mindkettőtöknek a sarkatokra állni.

2012. júl. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Tudod mikor tepernék még ezek után neki, hogy megkedveljen. Megköszöntem volna szépen a felettébb kedves véleményét, felálltam volna megköszöntem volna a vendéglátást és le is léptem volna. Tiszteletben tartanám azt, hogy a párom "szerető rokona", ezért nem pofáznék csupán vissza, de nem tűrném el, hogy alaptalanul a képembe mondja, hogy egy k*rva vagyok úgy, hogy nem is ismer! Na jó esetleg rákérdeznék, hogy mégis mire alapozza ezt a feltevést.


Nyalni biztos nem nyalnék, majd a barátod elintézi, vagy ha nem, akkor marad szépen minden így. Nem kell feltétlenül legjobb barinőknek lennetek!

2012. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a barátodnak kellene megvédenie téged. Ha így beszólt az a p*csa, nehogy már még te puncsolj neki, hogy megszeressen... Én kerülném nagy ívben, amíg bocsánatot nem kér. Amúgy féltékeny, mert elvetted tőle az ő pici fiát. Voltak a barátodnak más barátnői, akiket bemutatott neki? Velük hogy bánt?
2012. júl. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sajnálom szegény keresztmamát, meg mindenkit aki ilyen véleménnyel van egy fiatal lányról. Ennyi idősen már tudhatná, hogy attól senki nem lesz jó, ha rosszat mondanak róla. Tudod, én mindig megpróbálom megkeresni mindennek a jó oldalát. Ebben az esetben pedig az van, hogy legalább a szemedbe mondta a véleményét és nem kétszínűsködött. Az rosszabb lett volna, ha a szemedbe kedveskedik és a hátad mögött mond rád tücsköt-bogarat. Amúgy te vagy a tudója, hogy milyen a kapcsolatod a barátoddal, és hogy olyannak is látszik amilyen. Boldoggá teszed-e vagy szenved? Nem használod ki? Szereted-e őszintén? Ezeknek a kérdéseknek a megválaszolásával tudod magadban helyretenni a dolgokat és az önbecsülésedet. Mert bárki bármit mondhat rád,ha te tisztában vagy magaddal és az érzéseiddel nem számít, hogy ki mit gondol vagy mond rád. Ne akard, hogy megkedveljen. Tudod, mindannyiunkban van egy szipirtyó, meg egy angyal, meg egy hetéra, hogy ki melyiket látja bennünk, az nem rajtunk múlik. Ölellek szeretettel.
2012. júl. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Ott melegébe vágtam volna szájon,ne izgasson a kereszt anyja.és főleg ne akarj nála bevágodni.
2012. júl. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!