Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig birja ezen a munkahelyen?

Meddig birja ezen a munkahelyen?

Figyelt kérdés

8 honapos terhes vagyok. Csak egy hete hagytam abba a munkat. Van valamennyi sporolt penzunk, es a babanak is megvettunk mar mindent.

Kb. 1 eve mondja a ferjem hogy egyre tobb a dolga a munkahelyen fizetes emeles meg nincs. Elejinte csak ritkan mondta kb fel eve erzem hogy komolyan gondjai vannak. A sok munka miatt kimerult es tobbszor volt mar beteg is (nem egy beteges tipus).

Onzoseg az ha en szeretnem hogy meg ne hagyja ott a munkahelyet? December vegen gondolja ugy hogy felmond ha nem sikerul megegyezni e a fonokevel.

En kb 6 honapot maradnek otthon a babaval es utana vissza mennek dolgoznek (utana felmondhatna es maradhatna otthon a babaval mig nem talal masik munkat), de addig legalabb 7 honapig itt kellene maradnia eleg sok ido tudom.


2012. dec. 4. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem egyáltalán nem önzőség aki a mai világban otthagy egy munkát úgy, hogy nincs másik munkája miközben pár hónapos gyereke van az nem normális, az egy felelőtlen ember.
2012. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem önzőség. Valamiből élnetek is kell, gondolom nem te egyedül akartad a gyereket. Keressen másik munkahelyet ha van biztos hely, akkor mondjon fel.
2012. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az elsővel! Igen nagy felelőtlenség és a párod részéről önzőség lenne, ha most mondana fel.
2012. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor mondjon fel, ha talál másik melót. Én is szenvedtem 1 évig az előző munkahelyemen, míg kivártam, hogy legyen helyen másutt. Az az 1 év gyötrelmes volt és nekem is lelki és fizika bajaim is lettek belőle. De most már tudom, hogy megérte kivárni és a váltás után minden a helyére került. ;) Szóval szerintem értesd meg a férjeddel, hogy csak akkor váltson, ha van hova, van mire!!! Jó babavárást!
2012. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is bírja ki azt a kis időt, utána maradhat a gyerekkel otthon. Ez nem új dolog, h a pasi marad pontosan ilyen vagy hasonló okok miatt otthon a gyerekkel! Ha esetleg tényleg nem bírja menjen táppénzre és bizonyítsa be, h a munkahely bizonyos körülményei miatt lett beteg akkor asszem valamivel magasabb is a táppénz, azalatt pedig lehet pl maszekolni. (Szomszédom is ment tetőt javítani, kerítést csinálni, bevásárolni idős néniknek és csurrant cseppent havi 10-20 ezer közötti összeg a táppénze mellé. És nem hajtotta agyon magát kb heti 3-5 néha 6 napot dolgozott. Én megértem, párom is fel akart mondani, mert elege volt, de szerencsére a másik főnökével megbeszélte, és másik helyre került. Próba cseresznye!
2012. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kell megbeszélned, mert ha annyira rossz a helyzete, akkor adott esetben ugyan nem mond fel, "csak" kap egy szivinfarktust - és akkor még rosszabb helyzetben leszel, mintha felmondana.
2012. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!