Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egy munkahe...

Van itt olyan, aki egy munkahelyen dolgozik a párjával, vagy ismer ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leírnátok a tapasztalatokat az ilyen kpcsolatokról? Iazából arra lennék leginkább kíváncsi, hogy vannak-e egyáltalán ilyen párok? Tartós kapcsolatnak mondhatóak? Nem "sok" egy idő után a párod? (ezt úgy értem, hogy én nem bírnék éjjel-nappal a párommal lenni, mert néha szükségem van rá, hogy békénhagyjon mindenki) A többi ott dogozó mennyire látja a ti kapcsolatotokat? mennyire tartjátok ott a testi kontaktust?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 4. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi együütt,egy irodában dolgozunk,munkakörünk is hasonló,sok projektünk van együtt.

Itt ül 3-4 méterre tőlem.

Reggel együtt jövünk,délután együtt mgyünk,leginkább 24 órában együtt vagyunk.

Gyárkapuban elengedjük egymás kezét belele,kifele megfogjuk,benn nincs magánélet,nincs puszi,semmi,bár nehéz megállni (1-1 lopott csók azért van mikor senki sem látja)

De van csapatépités,ott természetesen párként viselkedünk,együtt alszunk,stb,akkor is ha munkatársakkal vagyunk együtt,de mégsem cégen belül.

Nem zavar senkit,sőt,jó csapat vagyunk, a főnök szeret kettőnkre bizni dolgokat,tudja hogy kiegészitjük egymást,megoldjuk.

És ugye nálunk nincs az hogy "otthon vár a férjem,sietnem kell",hisz ott van velem,én is vele,nem gond a hajnalig tartó karácsonyi party,túlóra,stb.

És megértjük egymás melóját, (de utáltam hogy kinaiuk is beszélhettem más foglalkozású expasikhoz,ugyse értett semmit).

25/N

2012. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
10 éve egy munkahelyen dolgozunk .Semmi probléma nincs ebből .Az munkahely ,nem hozzuk haza az ottani gondokat .Persze beszélünk róla ,hisz egy a főnökünk :)Nem nyaljuk faljuk egymást az intim szféránk nem oda tartozik .A kollégák tudják hogy házasok vagyunk és jó a kapcsolatunk .
2012. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi is egy munkahelyen dolgozunk, a férjem ráadásul csoportvezető, szokott parancsolgatni is :)

De jól tudjuk ezt kezelni, soha nem volt még ebből semmi problémánk. A munkahelyen kollégák vagyunk, semmi több, nincs puszi, nincs kézfogás. Otthon bepótoljuk.

Nem "sok" a párom, mert ott nem is egymással foglalkozunk, nincs időnk arra, hogy egymással édelegjünk, ha érted, mire gondolok. Mindenki teszi a maga dolgát, ha úgy vagyunk beosztva, hogy egyszerre végzünk, akkor megvárjuk egymást a kapuban és együtt megyünk haza.

2012. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a bátyám és a párja egy helyen dolgozik, így is ismerkedtek meg több, mint 10 éve. komoly a kapcsolat, az elejétől kezdve együtt is élnek, már van gyerekük is, azóta is ugyanottott dolgoznak. egy fuvarozási vállalatról van szó, a lány az irodában, a bátyám autón. tehát nincsenek egymás nyakán a munkahelyen, de azért minden nap látja többször is, 10-15-30 percekre, ha fel kell mennie az irodába elintézni valamit. otthon néha hallom, ahogy a lány telefont kap és passzolja az infót a bátyámnak (pl hogy köv héten mikor hova kell mennie majd), de igazából ez csak tényközlés, így kb annyiról van szó, h a tesóm 1-2 órával előbb tudja meg, mint más, bólint és folytatják tovább a főzést, mondjuk. nálunk semmilyen feszültséget nem okoz a közös munkahely.
2012. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen egy helyen dolgozunk,közös vállalkozásban,néha együtt vagyunk ott néha váltjuk egymást.Sokat vagyunk együtt,többet mint egy átlagos házaspár,de nekünk jó így,néha van egy kis feszültség vita a munkával kapcsolatban de eddig mindig meg tudtuk,beszélni.Nincs alkalmazottunk,ill,csak egy családtag dolgozik még a vállalkozásban.
2012. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, mi is ilyen pár vagyunk. A munka révén ismerkedtünk meg, Ő már ott dolgozott, mikor én odekerültem. Egy ideig kerülgettük egymást, de végül győzött a szerelem. Felvállaltuk, a kollégák örültek velünk együtt. Együtt megyünk reggel munkába, és hazafele is megvárjuk egymást. Többször is összefutunk egy nap egy-egy pillanatra. Akkor az irodában lopva egy ölelés, egy csók, pár mondat, és folytatódik a munka tovább. Nekünk egyáltalán nem kényelmetlen. Sőt, örülünk neki, hogy napközben is látjuk egymást. Természetesen mások előtt nincs enyelgés, azt meghagyjuk otthonra. :)
2012. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint mindenkinek pozitív tapasztalatai vannak ilyen téren. Sok boldogságot a jövőben is a pároknak!

Még annyit leírnátok, hogy hány évesen kerültetek egymás közelébe a munkahelyen, illetve hány éve vagytok együtt?

2012. okt. 4. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi dolgoztunk egy helyen a párommal, nagyon jó volt. Ténylegesen egy helyen nem lett volna jó, mert volt olyan 1-2 napig és rossz volt. Párom nagyon stresszes a munkahelyen és hajlamos máson levezetni. Pl. én ülőmunkán voltam, nem volt sok dolgom, ő meg mögöttem állva dolgozott. Nem bírta elviselni, dühöngött. Jobb volt, mikor nem voltam szem előtt, szerencsére csak helyettesíteni mentem oda.

Egyébként a társasága nem zavart volna, csak ez; itthon napokig elvagyunk nonstop, nem unom őt, ő sem engem.


Volt ott egy fiatal, huszonéves pár, 6 éven át egymás mellett dolgoztak, egy szomszéd asztalnál (gyári munka). És mellette együtt is éltek. Hát a lány panaszolta, hogy betett a kapcsolatuknak, mert nem tudtak már miről beszélgetni. Örült, mikor külön munkaterületre kerültek. Úgy tudom, azóta szét is mentek.

2012. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi is egy helyen dolgozunk. Eleinte zavaró volt, viszont kialakítottunk egy sokak számára nehezen felfogható megoldást. Amint belépünk az irodába munkatársak vagyunk kizárólag, s amint elhagyjuk azt mehet a magánélet. :) Mindenki tudja, hogy együtt vagyunk, ezért is mondom, hogy furcsának találják, de nekünk teljesen megfelel, sok konfliktust kerülünk el és nem is ununk egymásra mert így nem lógunk egymás nyakán még ha egy térségben is vagyunk egész nap. :)
2012. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26 eves vagyok, parommal ma vagyunk tiz honaposak, a munkahelyen csak egy husz centis fal valaszt el minket, nem voltunk meg egy honapja sem egyutt, amikor hozza koltoztem magyarorszagra, es nem mellesleg 16 napja megkerte a kezem. Nem tudom megunni, szamomra o tokeletes. Szerelem volt elso latasra, minden meg van benne ami nekem imponalt egy ferfiban. 4 nyelven beszel, most csinalja a 2diplomajat, nagyon nagy a harmonia kozottunk. Ez a harmadik komoly kapcsolatom, az elozo kettovel mindezt nem tudtam volna csinalni, nagyon nagy oszhang szukseges hozza, es intelligencia. Ezzel termeszetesen nem azt akarom mondani, hogy akinel ez nem mukodik az nem intelligens, hiszen mint irtam az elso ket kapcsolatomban en sem tudtam volna mindezt ilyen tokeletesen csinalni, pedig cseppet sem voltam masabb mint most... Agyszeruen csak azt tapasztaltam, hogy nem mindenkivel illik ugy ossze az ember, hogy eppen ebbe a vegletben kosson ki, a harmoniaban.
2012. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!