Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs komoly kapcsolata...

Akinek nincs komoly kapcsolata, hogy birja a szulok es a rokonok allando erdeklodeset es hogy mindenkivel osszeakanak hozni?

Figyelt kérdés

28 eves vagyok Budapesten elek, dolgozom. Volt egy komoly kapcsolatom (6ev) de ennek mar 4 eve. Azota alkalmi futo par hetes honapos kapcsolataim voltak vannak. ket hetente megyek haza a szuleimhez altalaban hetvegen es mindig talalnak nekem valakit akit feltetlenul meg kell ismernem.

Ez miatt tavaly egyszer mar osszevesztunk es akkot majd 2 honapig nem mentem haza.

De par het mulva mar el is felejtettek es minden kezdodot elolrol.

Most jottem haza Bp re, es ez a hetvege sem telt el "randi" nelkul.

Akinek volt vagy van hasonloban resze mit.tesz.tett????


2012. nov. 18. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit. Én eltűrtem, jópofiztam, ismerkedtem, hátha tényleg érdekes a fickó, de sose volt az :P Persze ha nagyon eröltették, akkor kicsit kiakadtam én is. Meg kell beszélni előtte telefonon vagy akárhogy:P
2012. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Bár már komoly kapcsolatom van, mikor egyedülálló voltam, mindig azon ércelődtek, hogy ha nincs, miért nincs. De nem is ez volt a legidegesítőbb. Hanem az, hogy folyamatosan a környék legszerencsétlenebb, legbutább vagy legrondább fiúival akartak összehozni, néhányan képzeletben még hozzá is adtak engem némelyikhez. Számomra inkább ez volt dühítő, hogy ennyire nem tartanak, hogy egy csóró, ronda és buta emberhez akarnak hozzáadni, miközben szerintem én ennél többet érdemlek.
2012. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hű, 28 évesen még rosszabb lehet, mint nekem...

Én 19 vagyok, és nem volt még barátom. És mindenki azzal jön, hogy "mikor lesz már? Miért nincs?" A nagyszüleim a legviccesebbek: "Most már ideje lenne ennyi idősen! Én ebben a korban már gyereket szültem! Szeretnénk még táncolni az esküvődön, úgyhogy kapd össze magad!" stb

Szóval, abszolút megértelek. Vedd elő a legbájosabb vigyorodat és mondd határozottan, hogy NEM. NEm mész randizni és kész.

2012. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egy menetrendszerű kérdés nálunk is. Én elég durva ember vagyok így az ilyenfajta célozgatások csírájában elfolytódnak.

27/N

2012. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem még sosem zaklattak ezzel. Talán mert tudják, hogy úgysem lehet befoláysolni mert nem érdekel mit mondanaké.
2012. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Huh, szerencsére az én családom nem ilyen, sőt a szüleimtől inkább azt hallom, hogy élvezzem az életet, nehogy túl korán elköteleződjek. Egyedül nagymamám jön néha ilyen ötletekkel, de neki négyszemközt sikerült elmagyarázni, hogy ne tegye: az sem kizárt, hogy egyáltalán nem megyek férjhez, az pedig teljesen biztos, hogy ha mégis, akkor se mostanában.


Esetleg ne látogasd őket ilyen gyakran, munka mellett egyébként is a saját esélyeid rontod (már ha szeretnél párt találni), ha a szabadidőd felét a szüleidnél töltöd.

2012. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem se zaklatnak ilyennel. 1x hozta fel anyám, hogy neki sosem lesz unokája. Én meg erre azt mondtam neki hogy nekem meg sosem lesz barátnőm, majd farkasszemet néztünk fél percig. Azóta nem hallattam tőle a célzást.


Csírájában kell elfojtani az ilyet! Ő életük más volt mint a mienk, én úgy érzem nekik lehetett gyerek, nekünk viszont tervezni kell, mert nem mindenki cégvezető és nem gombol le 500e et havonta.

2012. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerencsére nem ilyenek. falra másznék tőle.
2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!