Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemlek meg...

Szerintetek sem érdemlek meg ennyi *luxust*? Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni magamnak egy elég drága arckrémet. Arcbarnító, Dior és kb. 9000FT. Tudom elég drága, de már nagyon régóta sóvárgok utána.. a párom szabályosan megtiltotta, hogy megvegyem. Kérdezte mennyi, mondtam, hogy 9 ezer és teljesen kiütöttem a biztosítékot.. elkezdett kiabálni, hogy nem becsülöm a pénzt, minek kell nekem mindenféle fölösleges sz*rság, méregdrága kencefice, egyáltalán nem spórolok stb.


Saját keresetem van, dolgozom napi 9-10 órát. Tényleg nem érdemlem meg?


2012. dec. 5. 08:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%

Saját tapasztalatból mondom: előbb szerezz egy termékmintát, és próbáld ki, mert a márkanév ma már nem garancia.


Ha valóban úgy szuperál, mint ahogyan azt a neve alapján gondolná az ember, akkor...

2012. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
41%

köszönöm. üdv, a 19es.


ja, és ezt is pontozzátok le jól, csak azért mert a véleményem különbözik a tiétekétől, és kicsit más megvilágításba mertem helyezni a kérdést.


vegyétek meg a 100ezres krémet is, mert biztos jó, ha az Angelina Jolie olyat használ :P


abban egyet értek, h a saját pénzemet arra költöm, amire jól esik. igen, veszek magamnak hajhabot, kézkrémet, szép ruhát, fülbevalót. viszont ez már túlmutat azon a kérdésen.

itt már egy morális probléma van. ha kicsit gondolkodtok, akkor megértitek.

2012. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
56%
Milyen morális probléma? Mert valóban van, hogy uralkodni akar a pasi a párján, ez morális gond, de szerintem te nem erre gondolsz.
2012. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
38%

A morális probléma az, hogy azt hiszitek 10 ezer és kiadtok rá életetek során talán milliókat is szépen apránként aztán úgyis vén ráncos öregek lesztek szóval....ennyi.

Ráadásul ellustul a bőr, megadjátok neki azt amit ő magánka kéne aztán abbahagyjátok egyéb okok miatt és szarabbul néztek majd ki mint a macska feneke szarás után.

Gondolkozni kéne és nem a reklámokat bújni, meg olyanokat megkérdezni akik azzal foglalkoznak, hogy becsomagolják meg icipicit elkennek mikor a kezükben van a központi raktárban ;)

Ez igaz minden ilyen márkás szarra, de még egy Rossmannos Helia D-re is meg a többire is, úgyse veszitek észre ha egy kicsit hiányzik ;)

2012. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem el vagy tévedve. Nem hiszem, hogy bárki azt hinné, hogy megszépül egy krémtől. De amikor dolgozol egész évben, reggeltől estig és tök fáradt vagy, akkor kell valami kis luxus elsősorban az ember lelkének, hogy tovább bírja a taposómalmot. Ez a luxus mindenkinek más. Van, aki új konyhabútorra gyűjt, a másik telefonra, a harmadik meg krémre vágyik. Ez segít. Ha nem adunk magunknak időnként valami kicsit különlegeset, akkor semmi értelme a munkával töltött napoknsk. Legalábbis engem nem fog feldobni, hogy hú, de jó, kifizettem a villanyszámlát.
2012. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nincs igaza párodnak. Tekintsünk el attól, hogy ez a krém mennyire jó vagy nem jó, ilyet mondana nekem párom...
2012. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 09:28


ha már luxus kell a lelkednek, legalább haszna legyen, amit felsoroltál a krémen kívül annak van, egy "luxus" krémnek a boltból meg nincs.

2012. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!