Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen "kedves"...

Másnak is van ilyen "kedves" testvére?

Figyelt kérdés

Pár hónapja eljegyzett a párom.Persze a húgom nagyon bunkó volt velem akkoriban,semmit nem is kérdezett az eljegyzésről sem.Ő már 5 éve együtt él a párjával,de ő nem menyasszony.Aztán egy hónapja megromlott a kapcsolatom a párommal,nem jövünk ki valami túl jól,félő,hogy szakítás lesz belőle. Mióta a húgom tudja,hogy nem biztos,hogy túléli a kapcsolatunk ezt a hullámvölgyet,azóta nagyon kedves velem,célozgat,hogy milyen jó lesz,ha majd újra együtt tudunk menni ide-oda.Meg szidja nekem a vőlegényemet. Nem esik jól,és nekem az jön le az egészből,mintha örülne,hogy nem sokáig leszek én sem menyasszony. Azt mondta múltkor mosolyogva,hogy nem is vagyok menyasszonynak való.

Elegem van már a testvéremből,így is van elég gondom,a párom miatt.Nem értem,mért kell rosszindulatúnak és irigynek lennie.Más is volt így?


2012. dec. 6. 08:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Inkabb lelkileg akar melletted lenni, ez nem feltekenyseg, hiszen felviditani akar pl.
2012. dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát sajna ez nem felvidítás. Féltékeny sajnos,mint mindig ha én boldogabb voltam nála,vagy jobban alakult az életem,mint neki. Volt,hogy egyik exemmel ő ugrasztott össze. Most meg dörzsöli a tenyerét,hogy tönkrement a kapcsolatom.
2012. dec. 6. 08:46
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el biztos nem akar rosszat,én is igy vagyok a hugommal,van vőlegénye én nem nagyon csipem a pasiját,ezért nem kérdezősködök meg ilyesmi.De multkor hallottam hogy nagyon csunyán veszekednek,csak megkérdeztem tőle hogy te tényleg ezt akarod?Vele akarod leélni az éleded?Csak mert ugy beszél vele mint egy kutyával.Csak ennyi volt.De ha boldog vele,akkor nekem mindegy ha vele van.
2012. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Csak az eljegyzés után lett bunkó vagy előtte is ilyen volt?

Nem biztos hogy irigység,az is lehet hogy ő külső szemmel látta azt hogy nem illetek össze és féltett attól hogy igy összekötöd az életed valakivel.Ez is egy feltételezés arról miért lett ilyen.

2012. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nagyon bunkó a húgod. Sajnálom. :(

Egyértelmű hogy féltékeny és irigy amiért téged eljegyeztek, őt pedig 5 év után sem... Hát ez van.

Annak meg különösen örülne ha szétmennél a pároddal, mert akkor újra a "régi" lenne minden. Talán az ő kezét kérik meg hamarabb... nem a tiedet. Ettől lesz elégedett. Ahelyett hogy veled örült volna, mikor eljegyeztek, és most veled sírna, hogy veszélyben van a kapcsolat.


Szerencsére nincs ilyen húgom. Csak egy bátyám. De az normális.

2012. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát ha nekem volt valakim komolyan akkor ő mindig áskálódott,meg célozgatott. Most meg hogy eljegyeztek,hát a párom minden,csak becsületes ember nem. Pedig a párom minden elfogultság nélkül egy normális pasi,akire a családban sincs senkinek egy rossz szava sem.Ellenben a tesóm pasija,na ő k.rvázza tesómat,meg úgy veszekednek,hogy az összes szomszéd azt hallgatja.Mi a párommal csendben vitázunk,ha van ilyen alkalom és intelligensen oldjuk meg a problémákat.

Nagyon fáj,hogy ilyen a húgom.

2012. dec. 6. 09:03
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Attól,mert vérrokonok vagytok,még nem biztos,hogy a te érdekeidet nézi mindenben.Én a helyedben megmondanám neki a frankót,hogy nézzen tükörbe,ne mások nyomorának örüljön.
2012. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát abból, amiket leírtál, szerintem túl reagálod!

Azért mert rossz helyzetben vagy és lelkileg megvisel, talán tényleg inkább meg kéne őt hallgatnod és figyelni arra, amit mond.

Ezek szerint megromlott a kapcsolatotok, akkor lehet, hogy van is igazság abba, amit mond, gondol. Még ha kicsit nyers is a stílusa!

Nem értem miért kell mindennek elhordanod, inkább beszélnéd meg vele EGYENESEN a problémádat! Ő melletted áll és örül neki, hogy együtt tudjátok tölteni az időtöket, te meg idejössz és irigytől a rosszindulatúig leírod.

2012. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
10:26-os.Azt hiszem,írtam le kommentben olyan dolgokat,amik engem igazolnak. Igen,ide jöttem,mert érdekelt,más is van-e így. Sajnos nem én reagálom túl a dolgokat és már leültem vele szemtől szemben is megbeszélni a dolgokat és csak röhögött az arcomba gúnyosan... Én sosem szóltam a pasijára semmit,holott az övé tényleg egy barom,de ha ő így boldog,hát áldásom rájuk. Ez a különbség kettőnk közt.Ja de én ha padlón van is mellet vagyok és nem kiröhögöm,mint ahogy ő szokta csinálni.
2012. dec. 6. 10:50
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Na, most ne haragudj újra! Én nem kukacoskodni akarok, de ezt írtad:

"Mióta a húgom tudja,hogy nem biztos,hogy túléli a kapcsolatunk ezt a hullámvölgyet,azóta nagyon kedves velem,célozgat,hogy milyen jó lesz,ha majd újra együtt tudunk menni ide-oda."


Akkor?? Szerintem egyszerűen csak az a bajod, hogy nem bírod elviselni a vőlegényedet ért negatív dolgokat vagy a tényeket.


Azt javaslom szépen mondd el neki, hogy ne beszéljetek a témáról! De ne fordulj el tőle! Ő a testvéred és mindig ott lesztek egymásnak!

2012. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!