Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy Apa...

Honnan tudjam, hogy Apa barátnője tényleg kedves vagy csak megjátssza? Hogyan döntsem el?

Figyelt kérdés
Apának van egy barátnője aki nagyon kedvesnek tetteti magát szerintem de nem tudom hogy tényleg ilyen e. Olyan mintha mindig csak nyalizni próbálna és nagyon figyelmes próbál lenni. Úgy tesz mintha segítene. Például azt mondja ne segítsek vacsorát csinálni majd ő segít. Pedig eddig mindig én segítettem. Tudok főzni még Anya megtanított amikor élt Apát is én tanítottam vagy receptből. Azt mondja inkább játsszak pedig szerintem csak azt akarja mutogatni hogy tud főzni. Azt is elkezdte egyszer magyarázni hogy őneki pont megvan, fáj a hasa és kérdezgetett. Mintha valami dedós lennék. Pedig tudom hogy működnek a dolgok és van is betétem elrakva ha majd kell. Ma is felhívott mivel itthon vagyok megfáztam, hogy mit csinálok. Húgaimhoz is mindig kedves hogy megszeressék. Az idősebbik most elsős és kapott egy fekete pontot ami miatt sírt. Ő meg vigasztalta pedig én is megtudtam volna. Meg mindig ezt csinálja. Közben meg azt hiszi tök buták vagyunk. Hallottam hogy mondja Apának hogy nem alszik nálunk pedig biztos csinálják azt is mivel felnőttek. Apa is szokott nála lenni meg már régen is beszéltünk erről amikor még nem Barbival járt hogy szokott randizgatni mert a felnőtt létbe ez is beletartozik. De őket sosem hozta haza. Szóval nem tudom mit gondoljak erről a nőről. Nekem úgy tűnik hogy csak be akarja nyalni magát hogy megszeressük mert Apát akarja mi meg járunk vele. De nem tetszik hogy ilyen megjátszós. Valamikor azért tök aranyos és hülyéskedünk a hajamat is jól meg tudja csinálni és egyszer meg is ölelt. De lehet ezt is csak azért csinálta hogy megkedveljem mert a két kis húgom is eléggé szereti mivel velük is kedves. Pedig szerintem saját gyereket is akar. Nemrég voltunk kirándulni és akkor jósoltatott magának, a jósnő azt mondta hogy egy fia lesz és akkor rámosolygott Apára. Pedig itt már nem fér el több gyerek. Meg szerintem nehéz is eltartani négy gyereket akkor többet kellene Apának is dolgoznia.

2012. nov. 16. 09:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a leírásból semmi olyasmi nem derült ki, hogy ez a Barbi megjátszós lenne.


" Közben meg azt hiszi tök buták vagyunk. Hallottam hogy mondja Apának hogy nem alszik nálunk..."


Ebből nem tudom, hogy jött ki az, hogy butának hisz titeket. Egyelőre nem akar nálatok aludni és kész.

Igen, bizonyára szeretkezni is szoktak (nappal is megoldható) és ez természetes. A lány családot szeretne, ez is természetes dolog. Az pedig, hogy megoldható-e négy gyerek eltartása, nevelése, azt majd apáddal megbeszélik és eldöntik.

Szerintem inkább téged zavar a tény, hogy apádnak komoly barátnője van, de persze nem látom, hogyan viselkedik. A leírásodból nem jön le semmilyen rossz szándék részéről.

2012. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy rossz szándékú csak hogy nem tudom hogyan tud mindig olyan kedvesnek tűnni. Akkor is ha a húgom hisztizik. Ezt nem tudom hogy őszinte e vagy csak be azt akarja hogy Apa és mi az higgyük hogy ilyen. Azért hogy megszeressük, ideköltözzön. Utána meg lehet más lesz. Ezért lenne tudni jó hogy őszinte.
2012. nov. 16. 09:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

úgy tűnik te átvetted anyukád szerepét a családban, te voltál a háziasszony, a kistesóid pótanyukája és ez nagyon szép dolog, az biztos, hogy majd meg fogsz állni a saját lábadon az életben


és ezt a helyzetet most veszélyezteti egy idegen nő ... hidd el, a világ így működik, a felnőttek párt keresnek maguknak ... és bizony jól látod azt is, hogy ti "apukáddal együtt jártok, csomagban" :) ... de, úgy tűnik Barbi mindent meg próbál tenni, hogy megszerettesse veletek magát, próbáld legyűrni az ellenérzésed ... és azt is el kell fogadnod, hogy egy nő szeretne saját gyereket is (és bizony készülj fel rá, hogy nála akkor kicsit háttérbe fogtok szorulni, mert egy apróság több időt és figyelmet igényel, de ez akkor is így lenne ha nem csak apukátok, hanem anyukátok is közös lenne, és ne felejtsd el, hogy az új apróság is testvéred lesz!)

2012. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy alapvetően nyugodt természet és jól tűri a gyerekek hisztijét.

Lakva ismerszik meg az ember amúgy, ha odaköltözik hozzátok és megváltozik a viselkedése, még mindig szólhatsz róla apádnak. Ha nagy gáz van, semmi perc alatt szakíthatnak akkor is, ha előtte összebútoroztak.

Úgyhogy ne aggódj egyelőre, próbálj pozitívabban hozzáállni.

2012. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belemagyarázod a dolgokat. Hagyja hogy gyerek maradj még, lesz még rengeteg éved dolgozni a nap 24 órájában. Próbáld elhinni, hogy jót akar, anyukád nem él, lehet együtt érző is valaki nem csak gonosz mostoha.

Ha csak benyalna aztán megváltozik apukád úgyis kiteszi, szóval nincs értelme megjátszani.

Próbáld élvezni, hogy van egy olyan társa apukádnak aki nem a "hibás" pontot látja benned.


Itt inkább te lehetsz megjátszós , mert miközben a hajadat csinálgatja biztos nem pofákat vágsz, a háta mögött meg ilyeneket írsz róla.

Nézzél kevesebb amerikai típusfilmet és akkor lehet nem látsz bele dolgokat az egyszerű kedvességekbe.

2012. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de majd az idő eldönti. Ha nem őszinte, az hamar kiderül, nyugi, mert örökké úgysem fogja tudni megjátszani magát. Elképzelhető hogy szeret gondoskodni az emberekről, és nincsenek hátsó szándékai, de ezt csak akkor tudhatod meg, ha jobban megismered.
2012. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha mások szerint nem megjátsza magát. Apa is azt mondta, hogy csak próbálkozik, mert neki is nehéz legyek normális vele. De mivel ő férfi lehet nem úgy gondolkodik Barbiról mint ami a valóság. Azt tudom hogy mindenki akar saját gyereket és hogy a kicsiket jobban szeretik. Barbi is legjobban a 4 éves húgommal van el, utána a 7 évessel, én meg szerintem csak vagyok.
2012. nov. 16. 09:56
 8/23 A kérdező kommentje:
Én nem játszom meg magam. A hajamat is csak ezért csinálta meg párszor, mert a húgaimét is megcsinálta és mondta hogy az enyémet is megcsinálja. Hagytam mert kedves akartam lenni mert Apa ezt kérte. Pont ezért gondolom hogy ő is csak Apa kedvéért csinálja mivel Apa mondta már nekem is hogy minket úgyis jobban szeret és csak akkor marad Barbival ha mi is elfogadjuk.
2012. nov. 16. 10:01
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard elrontani apád kapcsolatait mert neked nem szimpi. Alapvetően kedves aranyos, akkor nincs probléma. Nem neked kell vele életed végéig élni, max 4-5-6 évig még. Apád viszont egyedül marad utána, főleg ha a gyerekek is kirepülnek, addig meg van egy aranyos nő mellette aki foglalkozik a kicsikkel is. Te úgy sem fogod elfogadni, mert ahhoz már nagy vagy, de ne magadra gondolj elsősorban hanem apukádra.
2012. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hány éves vagy? Szerintem is olyasmi lehet, hogy kicsit átvetted anyukád szerepét és most rosszul esik hogy valaki át akarja venni/ vagy úgy tűnik, hogy okoskodni akar, jobban akarja tudni. Ha jól vettem ki a szavaidból, Barbinak nincsenek gyerekei. Lehet ezért sem tudja pontosan, hogy hogy közeledjen, mert nincs tapasztalata, te meg már több éve "gyakorolsz" a kishúgaidon. Az, hogy nem akar ottaludni, nem biztos hogy a felnőtt tevékenységek miatt döntött így. Lehet úgy érzi, hogy nem akarja elkapkodni a dolgokat, vagy el akarja kerülni, hogy ti úgy érezzétek, hogy át akarja venni anyukátok helyét. Én azt javaslom, hogy amíg konkrétan nem bánt, addig ne feltételezz róla semmi rosszat, csak lakva ismerkszik meg igazán az ember. Próbálj meg vele mindig őszinte lenni, és ha valamelyik cselekedetéről nem tiszta, hogy miért tette, akkor nyugodtan kérdezz rá nyíltan. Ezenkivül szerintem még az is közrejátszhat az érzéseidben, hogy mivel picit anyaként viselkedsz a húgaiddal szemben, megvan benned a természetes védekezési ösztön az ismeretlennel szemben. Én úgy érzem, hogy te már eléggé érett vagy ahhoz, hogy ne legyen szükséged pótanyukára, de a húgaidna, akik még kicsik, add meg a lehetőséget, hogy Barbi lehessen az. Te pedig törekedj arra, hogy egy barátnős viszony legyen köztetek, hogy mindig meg tudjátok beszélni, mi legyen a hugicákkal.
2012. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!