Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek öcsémmel? Régen...

Mit tegyek öcsémmel? Régen jól elvoltam vele humoros kedves gyerek volt. De most megváltozott.

Figyelt kérdés
Múltkor jövök haza az iskolából, beszólok a szobába hogy itthon vagyok mire öcsém megszólal:alázattal féreg megvoltam döbbenve és azt mondtam ne viccelődjön íjenekkel erre megszólal:ne nézz mert kivájom a szemedet büdös . Erre mérges lettem odamentem hozzá, és kicsit meglöktem. Beütötte a hátát. Később jön haza anyum, benéz a szobába öcsém pedig fájlalta a hátát, és kiszínezve elmondta hogy löktem el ezért büntetést kaptam. Először azt hittem hogy viccelt de most már a suliban is erőszakos. Haverjával verik a többieket. Mit lehet tenni ez ellen?
2012. nov. 1. 10:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
14/L vagyok öcsém 11/F
2012. nov. 1. 10:43
 2/21 anonim ***** válasza:
hagyd békén
2012. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

jól verd meg, hogy a taknya is kijöjjön.



Azért mondom ezt, mert régebben engem is piszkáltak, és ezt azok köszönnék meg, akiket piszkál.


Vagy a telefonon állíds be a hangrögzítőt mikor hazamész, és mutasd be anyudnak.

2012. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

hát anyum előtt nem meri csinálni meg apum előtt sem

csak mamám előtt aki 80 éves meg előttem.

2012. nov. 1. 10:57
 5/21 anonim ***** válasza:

Haverját meg állítsa le anyud, mondja meg annak a gyereknek, hogy miket csinálnak.


Ha az én gyerekemet piszkálnák az öcsédhez hasonlók, feljelenteném a rendőrségen bántalmazás miatt.


ezt írom én, 31 éves férfi.

2012. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

jah meg a kicsikkel is szokta.

pl:egyszer odament egy 2-odikos kisfiúhoz és ütögetett felé

meg mondogatta hogy ha ez eltalált volna megpusztulnál

és az a baj hogy annyira közel jár ahoz hogy megüsse a másikat.

2012. nov. 1. 11:00
 7/21 A kérdező kommentje:

csak a haverja az egy bukott gyerek 15 éves

és osztálytársak.

A gyerek totál káosz óvodába jártam vele és...

egyébként köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 1. 11:03
 8/21 anonim ***** válasza:

11 éves kis fika, és ezt meri csinálni?


a 80 éves mamáddal megbeszélhetnétek, hogy elmondjátok anyudnak hogy miket csinál.Mint mondtam, használhatsz hangrögzítőt a telódon

2012. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen azt kéne tennem.De mamám nem akarja hogy rosz legyen öcsémnek,mert tudja hogyapum nem álna jót magáért ha megtudná miket csinál egy öreggel.
2012. nov. 1. 11:08
 10/21 anonim ***** válasza:
Most mamád miért sajnálja? Megérdemli nem? Majd akkor tanul az esetből. Lényegében azt hiszi, hogy irányít titeket [mamádat, meg téged]
2012. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!