Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyának számítok...

Egyedülálló anyának számítok ha nem vagyok férjnél, és nem is vagyunk bejegyezve az élettársammal, de együtt élünk?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 15:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincs közös lakcímetek, akkor el tudod fogadtatni. Fontos, hogy a "jóindulatú" szomszédok ne foglalkozzanak ilyen szempontból veletek.
2012. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
nem
2012. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Hivatalosan úgy sem tudná senki bebizonyítani senki, hogy közös háztartásban éltek, ti csak két lakótárs vagytok és kész.
2012. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Jégtánc ***** válasza:
94%
Nem vagy egyedülálló anya,hisz van partnered akivel közösen éltek,és nevelitek a gyermeket.
2012. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
csalonak szamitasz ha egyedulallonak kialtod kiagad.Ha rajonnek megbuntetnek
2012. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Egyszerű kérdés volt csupán,és nem áll szándékomban visszaélni ezzel!

Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 6. 15:57
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Papíron igen, de a gyakorlatban nem.

Biztos lesz is valaki, aki majd feljelent érte, én is ezt tenném, ne erre menjen már az adóm..

2012. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%

Sajna vannak rosszindulatú emberek, s általában a szegény emberen csattan az ostor.

Gondolom az egyik kedves válaszoló, aki szintén megtenné, egy roma családnál ezt nem merné meglépni, mert hamarabb megtudnánk, mint gondolná, s úgy megvernék, hogy besz*rna.

Most ezt nem kötekedésképp írom, csak ez a valóság. Ismerősömtől az áramot lopták, s még nekik állt feljebb, amikor szóvá lett téve.Nem részletezem a többit.

2012. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Mert szerinted ez rosszindulat?

Az nem rosszindulat, hogy lassan már alig marad fizetés, mert elmegy az ilyesmire az adó?

Szerintem ez az igazi kib*szás a társadalommal. És azokon csattan az ostor, akik dolgoznak és becsületesek.

2012. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom nem vagytok normálisak,tisztelet a kivételnek!!!

Hova a fenébe írtam hogy ezzel pénzt szeretnék,vagy bármilyen előnyhöz jutni??? Egyszerűen nem tudtam biztosan hogy minek számítok,mivel "papíron" nincs párom!


Fröcsög belőletek a rosszindulat,és azon élitek ki magatokat hogy mást b@sztattok! Először otthon kéne széjjelnézni!!!

2012. dec. 6. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!