Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyának számítok...

Egyedülálló anyának számítok ha nem vagyok férjnél, és nem is vagyunk bejegyezve az élettársammal, de együtt élünk?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 15:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak vagy a szomszédnak nyilván nem számítasz egyedülállónak, mert ott van melletted egy férfi, akivel együtt élsz. De te nem erre voltál kíváncsi.
2012. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

20-as! Te már megint kombinálsz!:( Élvezitek ezt???:(((

Hányszor írjam le hogy NEM AKAROK EZZEL SEMMILYEN TÖBBLET PÉNZHEZ JUTNI!!!

Ha félreérthetően kérdeztem akkor én kérek elnézést,de nem hinném hogy ha pénzt akarnék ezzel akkor is bárkinek bármilyen KÖZE LENNE HOZZÁ! Amúgy meg borzalmasan sok kérdés van olyan az egész GYIK-en aminek semmi értelme,de had kérdezzen már mindenki azt ami érdekli!


Na lehet megint fröcsögni,meg kombinálni!!!

Szép napot mindenkinek!

2012. dec. 7. 11:51
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de nem írtam én ilyen stílusban, amilyenben te válaszolsz. Részemről a téma lezárva, megadtam a választ a kérdésedre. Ennyi.
2012. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Te se haragudj,de rohadtul elegem van abból hogy kiforgatják a kérdésemet!!!

Rögtön segélyre,meg emelt családira hajtok,nagyon sz@rul esik!

Sokan válaszoltak a kérdésemre,de körítést nem kértem!

2012. dec. 7. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!