Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a hugom összejöt...

Mit tegyek ha a hugom összejött a volt élettársammal akivel 4 évig éltünk együtt? De a hugom még a férjével él és két gyerek is van. Ő is tud a dologogról. A hugom és a az exem nem tágítanak összeakarnak költözni. Teljesen kiborítanak!

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hagyd őket a fenébe, ennyit tudok mondani:(Nekem is volt ugyanilyen, az elején puffogtam, de beláttam,hogy felesleges magam égetni,mert úgy is az lesz amit ők akarnak...nálam csavarta a helyzetet,hogy én akkor még szerettem őt.

Egyébként ez a hallgatás meghozta gyümölcsét,mert szét is mentek pár hónap után:)

2010. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de gusztustalan. Nem tehetsz semmit. Szerintem ha kibírod, a hallgatás tényleg jó, mert bármit mondasz, az csak növeli az ellenállást.
2010. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, de nem a Te dolgod ezt megoldani, hanem a húgodnak, az exednek és a húgod férjének. Neked már az EXED, tehát elvileg azzal áll össze, akivel akar. Vagy Te még érzel iránta valamit? Egyébként szerintem nem borítana ki. Nyilván itt most nem arra gondolok, hogy esetleg az a része borít ki, hogy a húgod családos anya, hanem konkrétan a húgod és az EXED kapcsolata.
2010. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Érzel még valamit iránta?

Ja és a hugod egy patkány!

2010. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Férj és 2 gyerek mellett hirtelen megviszketett neki! Undoritó! Ráadásul pont a nővére után kell neki az a pasi! Ilyen csak a putrikba van!
2010. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen szeretem még!De itt már nem ez a lényeg a húgomat is szeretem és nekem ő a fontosabb, és nem egy férfi de őt ez nem érdekli neki inkább az exem kell mint a családja.
2010. jún. 15. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne avatkozz bele, próbáld tultenni magad a dolgon, nézd őket levegőnek.
2010. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
a húgod, nem a húgod ha ilyet tesz veled. felakasztanám
2010. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni. Egy idő után mindenki rátér a helyes útra...csak kinek hónapok,kinek évek kellenek ehhez.

Nálunk mondjuk a baráti társaságban is egymás exei tabuk, számunkra ez a normális. Kb 20.000 pasi és nő van a környéken, miért ő kell neki??? ezt szerintem sosem fogom megérteni. Amit tenni tudsz. Hanyagold őket, ha hiányzol a húgodnak akkor rá fog jönni,hogy mi a helyes döntés..

2010. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám, hogy ne foglalkozz egyikkel sem. Te próbálj meg boldog lenni. Ha úgy tetszik még fa pofát is vághatsz hozzájuk. Legalább benned legyen annyi, ami bennük nem volt, hogy összetartod a családot, úgy értem, nem veszekszel.Pedig mennyire fájhat, el tudom képzelni.


Ahogy az egyik kedves hozzászóló írta, oldják meg ők maguk, te pedig éld az életed. Meg találod te az igazit, aki az exednél sokkal jobban tisztel, és nem fog ilyet csinálni, hanem szeretni fog téged. Meg fogod találni ezt az illetőt, és akkor már csak nevetni fogsz ezen, és örülni fogsz, hogy nem balhéztál, és nem foghatja rád senki, hogy te tetted tönkre a családi békét a veszekedéseddel.

A húgod részéről ez nagyon tisztességtelen magatartás, veled szemben is, de főleg a gyermekeivel és férjével szemben.

2010. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!