Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a feleségem...

Miért nem érti meg a feleségem, hogy ez zavar?

Figyelt kérdés
Attól jobban semmit nem utálok amikor valaki belenyúl a kajámba vagy nem hagy enni. Mindegy hogy ki csinálja mert ugyanúgy utálom. Ha olyan a kaja akkor a feleségem direkt belenyúl és elvesz belőle vagy elkezd lökdösni amikor meg lekiabálom érte vagy úgy szólok rá ami nem tetszik neki akkor még én vagyok a hibás. Miért nem lehet megérteni?
2012. dec. 8. 17:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
73%
Mert ostoba, modortalan nő!
2012. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

"Miért nem lehet megérteni?"


Érteni érti, csak letojja. Tegyél ellene. Egyszer értesd meg vele drasztikusan, hogy ezt utálod, többet majd nem csinálná. Ha úgy viselkedik, mint egy hisztis gyerek, "csakazértis" összetúrja az ételedet, hát akkor te is bánj úgy vele, mint egy ötévessel: kend össze az arcát tortával, mondd neki, hogy innentől ahányszor belenyúl a kajádba, az az arcán fog landolni.

2012. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%
Húzd meg a haját
2012. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
43%
Bosszúból ne szexelj vele két hónapig.
2012. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
48%
és ti házasok vagytok? :) jajj
2012. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
Emlékszem, hogy az első nagy szerelmem pont ezt csinálta velem: belepiszkált a kajámba, kivett belőle, átrakott a sajátjából, én meg haragudtam, összevesztünk... Csak hát ez még az oviban volt. :D De tényleg! :)
2012. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
64%
jó nagy proli
2012. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%

A helyedben egyébként olyan dolgokat kezdenék el csinálni, ami őt zavarja.

Értsd: Finganék az asztalnál, nem hajtanám le a WC ülőkét, a szobában hagynám a szennyes gatyát, zoknit, stb.

2012. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
79%

Ez akérdés tényleg ovis! Nekem az oviban volt ilyen! a Zsófi

Tányérjából mindig kivettem a szilvás gombóc magját, és beletettem helyette a szilvás gombócot, mert mindig leellenőrizték, hogy meg ettük e a gombócot. Mindenkinek megszámolták a három magot.

2012. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a Zsófit én is ismertem, mindig megette a kajámat oviban, de nem lehetett neki szólni, mert kétszer akkora volt mint én.
2012. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!