Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen elég sokat jártam...

Régen elég sokat jártam prostikhoz de azóta van feleségem! Kicsit nyomaszt a dolog és arra gondoltam elmondom neki!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem elött voltak rendes hosszabb kapcsolataim is de volt egy időszak amikor 1.5 évig egyszerűen nem találtam nőt magam mellé,de viszont a szex nagyon hiányzott és a testíség,így eljártam prostizni.Kicsi nyomaszt a dolog,nincs lelkiismeret furdolásom vagy ilyesmi mert senkinek semmi köze hozzáde valamiért úgy érzem neki tudnia kellene.Vagy is jól esne elmondani.vagy inkbb maradjon ez az én kis titkom?
2012. dec. 1. 18:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
86%
ne mondd el, minek?
2012. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 A kérdező kommentje:
Tudom a ku.rva az ku.rva de nem útszéli szutykokhoz jártam hanem inkább luxus kategóriába sorolhatokhoz.Tudom ez nem sokat számít de valójában igen aki tudja hogy milyen egy útszéli és egy luxus ku.rva.
2012. dec. 1. 18:46
 3/126 anonim válasza:
79%

Ha rákérdez, mondd el. Ha nem kérdez, Te ne feszegesd.

Nem követtél el bűnt, ne nyomasszon a lelkiismeret! De a feleségedet se terheld fölöslegesen.

Nekem ez a véleményem. (30 éves, feleség)

2012. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell elmondani, mivel múlt és őt nem érinti különösebben( persze ha rejtett betegség nem jelentkezik nála amit tőled elkaphatott....valószínű nem fog ha eddig nem jelentkezett, gondolom nem 3 hónapja vagytok együtt...) akkor tulajdonképpen nincs miért ráparázni.
2012. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
88%

Mi a fenének mondanád el ?


Ha annyira jól esne valakinek beszélni róla, akkor menj el gyónni a templomba.:) Mindenki jól jár vele.

2012. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 anonim ***** válasza:
81%
Ne mond! De te ismered hogyan fogadná.
2012. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 anonim ***** válasza:
24%

Nem értek egyet az eddigiekkel. Ha én lennék a feleséged, zavarna, akárki akármit mond.


De miért is nem házasságkötés előtt mondtad el?

2012. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 A kérdező kommentje:

ma 18:47


Nem semmi betegség nincs,olyan lányokhoz jártam akiknek mindig friss orvosi és nem kamu papírjuk volt.Soha nem csókoloztam egyikel sem és minden csak kizárólag gumiba történt.

2012. dec. 1. 18:50
 9/126 A kérdező kommentje:

ma 18:48


Hogyan fogadá?Nem tudom.Szerintem a legtöbb nőt ez zavarja..bár miért azt nem tudom.

2012. dec. 1. 18:52
 10/126 A kérdező kommentje:

ma 18:50


Őszintén szólva akkor eszembe sem jutott a dolog és a fejembe sem volt.Mostanában ugrott be...

Amúgy neked miért lenne jobb ha tudnád?Hogy elmondhasd hogy mekkora barom a férjed?Nem értem a logikát..

2012. dec. 1. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!