Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem csúnyám átvert,...

A feleségem csúnyám átvert, ezért elválunk. Miért én vagyok mégis a szemét mindenki szemében? Ez tényleg olyan apróság amin túl kellett volna lépnem?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, ő szeretett volna harmadikat én még nem. Nem zárkóztam el, csak kértem hogy várjunk pár évet. Most 9 és 20 hónaposak a gyerekeink.


Erre ő tűvel kiszúrta a gumikat.


2012. nov. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
81%
Úristen. Léteznek ilyen nők. Nem tudom mások mit fognak írni, de ha ilyen téren ezt megcsinálta szerintem másra is képes lett volna. (Én komolyan megdöbbentem.)
2012. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
83%
Ez komoly??? Megáll az eszem! Azt hiszem én is elválnák tőle ilyen viselkedés után. A feleséged imád szülni; ez lehet a mániája. Cseppet sem apróság, amit leírtál. Sajnos ha ezek után a kiszúrt gumi miatt terhes lesz, éppúgy rádverik a gyerektartást, mintha te is akartad volna a harmadikat.
2012. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
86%
uramisten.. ne haragudj meg én is nő vagyok de ez ez pofátlanság. hogy jöttél rá? én nem válnék,de azért megbeszélném vele.. nem lenne jó a gyerekeknek sem,ha csonka családban nőne fel..
2012. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
73%

Pont a napokban volt itt egy olyan kérdés, hogy a nő mindenképpen megtartja a gyereket, az apa nélkül is.

(Fogamzásgátlót szedett "állítólag")


Akkor majd' mindenki azt írta, hogy "ha nem akar egy pasi gyereket, akkor használjon gumit".


Na tessék.

Most mit írtok?

Húzzon a gumira is egy másikat???

2012. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
76%
En is othagytam volna,mert ez nagyon kicsinyes...de a csaladalapitassal varhattal volna amig teljesen ki nem ismered,aki ilyen primitiv huzasokkal vesz elegtetelt annak mar elobb is lehettek hasonlo praktikai,minimum hogy hiszterias,lobbanekony...most fizeteted a gyerektartast egy darabig...
2012. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

Már 2 hónapja kiderült, azóta nincs köztünk szex.

Hatalmas szerencse, hogy nem lett terhes.

2012. nov. 21. 17:21
 7/68 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon durva :O
2012. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
83%

A szomszéd fiatalasszony hangoztatta, hogy

"ha őt egyszer elveszi valaki, az életbe nem megy dolgozni, mert mindig szül majd egy gyereket"!!!


Ez jutott most az eszembe a kérdésről.

2012. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk házasok. A nagyobb gyerek születése után kicsit "megzakkant", de azt hittem ez normális és elmúlik ha kicsit nagyobbak lesznek.
2012. nov. 21. 17:23
 10/68 anonim ***** válasza:
8%
hh nem lett terhes?
2012. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!