Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának úgy,...

Hogy mondjam el anyának úgy, hogy ne boruljon ki (annyira)?

Figyelt kérdés

Külföldre fogok költözni hamarosan,de tudom,hogy anya nagyon ki fog borulni.Mániákusan félt mindentől,úgy viselkedik velem néha,mint egy óvodással.

Viszont el kell neki mondanom,de úgy szeretném,hogy ne legyen teljesen kész lelkileg...



2012. dec. 9. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen. Anya ez meg ez van. De tudod hogy szerelek, jövök haza gyakran ésatöbbi ilyen nyugtató dolgok. Örökké te se ülhetsz a szonyáján.
2012. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
34%
Tudta, hogy 1+1 az nem 5?
2012. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az 1. válaszolóval. Magyarázd el neki, hogy ne féltsen, és gyakran hívod majd és meglátogatod. Meg h nagyon szereted, de ideje a saját életedet élni.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2012. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem árt tudni, hogy hány éves vagy, és hova akarsz menni. Ha éretten állsz hozzá, neki is könnyebb lesz. Mondd el pontosan hova mész, kikkel, mit fogsz optt csinálni, telepíts Skype-ot a gépére, hogy tudjatok beszélgetni... Tegyél meg pár "óvintézkedést" és akkor ő is könnyebben veszi. Az anyák már csak ilyenek, féltik a gyereket...
2012. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért fontos információ lenne, az hogy hány éves vagy!
2012. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.Nem örökre költöznék ki,csak 1 évre még az egyetem előtt Angliába.Nem is egyedül mennék,szóval ha bármi gond lenne,akkor megtudnám oldani,ráadásul kint is vannak ismerősök.
2012. dec. 9. 11:50
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

"Kedves Anya!

Összeházasodtam egy férfival.

Nála izgalmasabb férfivel még sosem találkoztam, van egy hatalmas motorja, és imádom a sebhelyeit és a piercingjeit, a tetoválásairól ne is beszéljünk!

Terhes vagyok, és Akintude azt mondta, hogy igazán boldogok leszünk az erdőben, a lakókocsijában.

Ott legalább senki nem intolerálja, amiért dél-afrikai! És ott békésen imádkozhatunk, hogy Akintude AIDS-je gyógyuljon. Azt mondta, hogy hogyha lefekszik egy szűz lánnyal, meggyógyul. Reménykedünk!

A pénz miatt ne aggódj. Akintude lebeszélte egy barátjával, Jahvával, hogy szerepelhessek a filmjeiben.

Szeretettel: drága lányod.


Ui: igazából a szomszédban vagyok és TV-zek, de látod, lehetne rosszabb is, mint hogy kiköltözök külföldre pár hét múlva.

2012. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana kész tervvel elé állnod... Cím, munkahely, miből élsz meg stb. Mert gondolom azt te sem gondolod komolyan, hogy ő törődjön bele, hogy elköltözöl, de hetente küldhet neked pénzt, mert nincs munkád.. Akkor áll elé, ha van munkaszerződés, lakás, pénzügyi terv az egy évre. Mert az ilyen "kiugrom egy évre, lesz ami lesz" na ez szokott családokat anyagi csődbe keverni. Okosan, nehogy a Fókusz lehangoló riportjaiban végezzétek....
2012. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

19 évesen merész döntés az ilyesmi. Nem csodálom, hogy félt.

Nem akarok senkit lebeszélni az álmairól, de nagyon alaposan gondold át ezt az egészet.

Meg lesz-e a kellő anyagi biztonság, lesz-e munkahelyed,szállásod, stb,stb.

Ne feledd, hogy 1 teljesen idegen helyre mész.

Munkát is csak akkor vállalj, ha biztonságos, ill. a munkaadó megbízható.

Alaposan gondold át. Inkább halaszd el pár évvel későbbre, ha valamiben nem vagy biztos. :)

2012. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valóban fiatal vagy még,hogy 1 évre külföldre költözz....biztosan jól átgondoltad?Én is fogom félteni a gyermekeimet 19 évesen egy külföldi úttól.

De nyilván a Te döntésed,és ha mindenáron akarsz menni,akkor sok sikert,és próbáld meg anyukádnak finoman a tudtára adni.

2012. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!