Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyának mennyi köze van...

Egy anyának mennyi köze van ahhoz, hogy a fiának hogy alakul a magánélete? (párkapcsolat, stb)

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan megkérdezhető,de a kotnyeleskedést senki nem szereti.
2012. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A szülőnek nem tulajdona a gyerek, a gyerek önálló személyiség, egyéniség. A szülőnek az a feladata, hogy nagykorúságáig teljes felelősséget vállaljon érte, a lehető legjobban nevelje fel a gyerekét, mutassa meg a helyes utat, terelgesse jó irányba.

Tiltani nem tilthatja meg, hogy kivel lehet együtt, viszont tanácsot igenis adhat és kell is (beleszólhat), hiszen jót akar a gyerekének és a tapasztalatából adódóan olyan dolgokat is észrevesz, amit a gyereke nem.

2012. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem a tanácsra gondolok, hanem a kérdezősködésre. "Kiaz? szülei mit dolgoznak? stb stb stb"......azért sztem ez kicsit sok....
2012. dec. 7. 10:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Az hogy kérdez valamit a szüleiről miért lenne sok? El vagy tévedve :)
2012. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy érdekli a sorsod (vagy te a lány vagy, és neked sértő?)
2012. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem baj, csak szerintem már első talinál illetlenség megkérdezni h "mit dolgoznak a szüleid?"....


Úgy értem, hogy egy párkapcsolat alakulásában, esetleg "több-ben" (igen, ágyban -arra gondolok)mennyire van beleszólása, vagy úgymond, csúnya szóval "köze".:)

2012. dec. 7. 10:49
 7/16 anonim ***** válasza:
SZerintem hangnemtől függ. Ha kedvesen kérdezik és nem kötekedően akkor semmi gáz.
2012. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Épp ezaz h anyum kötekedően meg akaratosan szokta....tehát mintha nem akarná rám hagyni hanem "minden áron ő..."
2012. dec. 7. 12:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Amig csak éppen ismerkedtek, kerüld el a témát. Ha komolyra fordul a kapcsolatotok, hivd meg anyudat az otthonodba, mutasd be neki a barátnödet és nyugodtan válaszolj az ilyen kérdésekre is (addigra már biztosan tudod). A kasrácsony nagyon jo alkalom az ilyesmire.
2012. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Itthon lakok még :D
2012. dec. 7. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!