Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apák, ha a gyermeketek és a...

Apák, ha a gyermeketek és a feleségetek súlyos betegségben szenvedne, de egyikőjüket megmenthetnétek, melyik lenne az?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 15:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Volt olyan kérdés is hónapokkal ezelőtt. Anők jellemzően a gyereket mentenék, a férfiak a feleséget. Ez szerintem kb. genetikailag van kódolva. A férfi érdeke, hogy tudjon tovább szaporodni, az anyáé, hogy a már meglévő utódot őrizze meg.
2012. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is ált. a férfi a nőt mentené, a nő a gyereket. Én is úgy gondolom, hogy ez genetika, és így van értelme a természet szempontjából is.

Más kérdés, hogy adja ég, hogy senki soha ne kerüljön ilyen választás elé!

2012. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem itt a gyerek KORA is számít, mert egy újszülöttnél, aki még nem nőtt hozzá az emberhez, nem alakult ki erős kötődés, más a helyzet, mint mondjuk egy 5-6 évesnél...
2012. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is a kora számít, újszülöttnél valószínű a házastársat, de ha te 70 éves vagy, van egy 65 éves feleséged, meg egy 30 éves gyereked, akkor inkább a gyereket mentenéd.
2012. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

10-ből kilenc nő a gyereket választaná a férje helyett. 10-ből 9 (inkább 9,5, mivel 95%) férfi a feleségét.


Ezt nagyon sok embertől megkérdeztem már, itt is olvasom, szóval van vlaóságalapja. Elgondolkodtató amúgy.


De a kérdésre válaszolva: 28 F vagyok, még nem vagyok házas, de a feleségemet választanám (tehát benne vagyok a 95%-ban).

2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
4%
Mert a nők önzőek.
2012. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Na látjátok, itt a bizonyíték ;)
2012. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és én a férjemet választanám,ő pedig engem.

A gyerek felnő,kirepül,megházasodik,de jó esetben a házastársak ott maradnak egymásnak.

Viszont azokat a nőket is megértem,akik a gyereket választanák.

2012. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
nem tudnék dönteni ilyen helyzetben, átengedném a döntést a páromnak.
2012. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

férjem engem.

nő vagyok, és lehet kegyetlennek hangzik, de mi már beszéltünk róla, ha pl. szülésnél gáz lenne, akkor az újszülöttet engednénk el. Hisz ha itt maradnak ketten nélkülem, az senkinek sem jó, gyerekünk meg még lehet.


De valóban, nem mindegy, mekkora a gyerek

2012. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!