Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb dolog amit...

Mi volt a legszebb dolog amit a párotokért vagy ő értetek tett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Mellettem volt a szülésnél.
2009. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
mellettem is ott volt, de veheted forditva is =9 szültem neki 2 gyereket =) persze magamnak is
2009. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Kitartott mellettem sokáig, idegi tűrés határáig, pedig apám nagyon bántotta, fenyegette. Miután sajnos külön kellett mennünk, nem hagytam apámnak őt utolérni, hogy tovább bánthassa, inkább feláldoztam magam, csak őt ne érhesse el. Megtörtem, de megérte, mert Őt többé apám nem bánthatja.
2009. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A legszebb dolog, amit értem "tett":


az hogy van nekem.

2009. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Amikor kisebb műtétem volt,nagyon féltem:(és ő ott volt velem ameddig csak lehetett...reggel is korán jött értem:)
2009. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Olyan jó ezeket olvasni...átmelengeti a szívem... Köszönet érte a kérdezőnek IS :)
2009. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
számomra az volt a legszebb, hogy hazudtunk a szüleimnek, ami miatt 2 hónapig anyu a közelébe se engedett, és ő minden este 11 kor amikor anyuek elszunditottak megjelent az ablakom alatt. egy. ketto. most nagyon padló vagyok, életkedvem sincs, egész nap sirok, aminek a szivem látta kárát fizikailag, és ő amikor csak lehet itt van velem, vigasztal, átölel, magához szorit és minden nap szerelmet vall. És jól esik...
2009. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok lenne sorolni mindkét részről...kitartottunk egymás mellett, amikor külföldre ment másfél évre. Ez többször is volt. Én lemondtam a barátaimról, sulimról és külföldre költöztem hozzá. Ő értem mit tett? Maradt a szakmájánál, bár nem szereti igazán, de nem tudott kilépni belőle miattam, mert akkor még ennyit sem tudtunk volna együtt lenni. Egymásért mit tettünk? Gyerekeket vállaltunk.
2009. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Végül is folyamatosan teszünk érte.

Először Ő küzdött értem nagyon sokáig, mire rájöttem, hogy nem szabad Őt kihagynom az életemből.Voltak nagyon nehéz időszakaink, de sosem egymást hibáztattuk, mindig együtt oldottunk meg mindent!Minden pillanatot, amiben az igazán kitartó szeretetét mutatja a legszebbnek látom. A reggeli hozzámbújástól a legnagyobb küzdelmekig Cserében én is nagyon szeretem őt, kitartok mellette, gondoskodom róla és ami talán a legszebb: heteken belül megszületik a babánk! :)

Tehát szerintem minden a legszebb, ami szép, csak meg kell becsülni! :):)

2009. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kezdetben nehez volt, nagyon maga alatt volt, sepresszios volt, O mindig azt mondja nekem koszonheti az eletet, es azt, hogy most itt van, talan a szeretetem es a turelmem mentette meg a szerelmunket:) O pedig ertem elturi a hulye hisztijeimet, barmilyen zsimbes vagyok, magahoz olel es mondd valami kedveset:) ennyire mely erzeseket meg sosem lattam ket ember kozott, talan ez a tegtobb amit egymasert tehetunk, az igaz tiszta es feltetel nelkuli szeretet:D :)
2009. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!