Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Vojislav vagy a Borivoje...

A Vojislav vagy a Borivoje név tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
a borivoje jobb. surdát szerettük :D
2012. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
magyar vagyok...nem szerb,vagy mi.....semmelyik !
2012. dec. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Surda, Te vagy az??
2012. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kérsz kávét, Surdilovics Borivoje?
2012. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerbiaban elek, es egyik nev sem tetszik. Nem irtad, de feltetelazem, hogy a jovendo gyermeked neven agyalsz. Ha te magyar vagy es a ferjed szerb, adj neki amolyan "nemzetkozi" nevet, pl Krisztian, Robert, Daniel, meg a Milan is elmenne... Sosem tudtam megerteni, hogy magyar szulok hogy adhatjak fel teljesen az anyanyelvuket, valamilyen szinten az identitasukat... Nalam az mas, hogy magyar a ferjem is es en is, a gyerekeink neve is magyar, azzal, hogy nincs a nevekben ekezetes vagy kettos betu, hogy ugyanugy irjak szerbul is es magyarul is.
2012. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy feladom a magyarságom,egyszerűen nekem ez a két név nagyon tetszik,ráadásul szerb vezetéknévvel szerb keresztnév passzol és ez a kettő tökéletes az adott vezetéknévhez. Nagyon válogatós vagyok nevek terén.Ráadásul szerb oviba,suliba fognak járni.

Egyébként én neveztem el őket,a férjem rám bízta a döntést.

Ha Surdát leszámítjuk,akkor továbbra is nyitott a kérdés,hogy szerintetek melyik a szebb.

2012. dec. 10. 10:04
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem tetszik.
2012. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Vojislav jobban tetszik de alapjáraton egyiket sem adnám a fiamnak.

Szerbiában élek, a férjem által a vezetéknevem Ity re végződik.Olyan nevet választottunk amelyik Szerbiában,Magyarországon de az egész világon megállja a helyét és nem néznek rá ferde szemmel ha bemutatkozik.Nem értek egyet azzal hogy szerb vezetéknévhez csak szerb keresztnév illik,ilyenkor kell olyan keresztnevet választani ami semleges,és szerbül és magyarul is normálisan hangzik.

2012. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
egyiksem
2012. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a Nyepominiszkij tetszik.Amúgy van olyan?
2012. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!